30.11.2022Rozstrzygnięcie konkursu na stworzenie Mickiewiczowskiej gry planszowej „Romantic game”

30 listopada 2022 roku o godzinie 10:00 w Bibliotece Biecz odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Mick­iewi­czow­skie­go „Romantic game”. Celem konkursu było wykonanie edukacyjnej gry planszowej związanej z życiem i twórczością Adama Mickiewicza. W którym wzięli udział uczniowie szkół średnich z powiatu gorlickiego. Poziom merytoryczno-plastyczny nadesłanych prac przeszedł nasze oczekiwania, co sprawiło, że decyzja jury dotycząca wyłonienia zwycięzców była niezwykle trudna.

W konkursie przyznano trzy lokaty.

1 miejsce: praca grupowa uczennic (Maja Romańska, Maja Szczepanek, Anna Smoszna, Wiktoria Kwarcińska) repr­ezen­tują­cych­ Zespół Szkół Ogól­noks­ztał­cący­ch im Henryka Sienkiewicza w Bobowej.

2 miejsce: praca Kamila Kwarcińskiego z Zespół Szkół Ogól­noks­ztał­cący­ch im Henryka Sienkiewicza w Bobowej.

3 lokata gra stworzona przez Julię Włudykę i Natalię Bogusz również uczęszczających do Zespołu Szkół Ogól­noks­ztał­cący­ch im Henryka Sienkiewicza w Bobowej.

Wszystkim autorom znakomitych i pomysłowych prac serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z tego wydarzenia -> www.biblioteka.biecz.pl

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

DSC_0393_wm (1).jpg DSC_0393_wm (1)
jpg, 1.6 MiB, 2000x1333