Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Kulturoteka Bibice
Dom Ludowy w Bibicach, ul. Rynek 2
32-087 Bibice
2023-2-1
31.01.2023„Ramka florystyczna w stylu boho” – warsztaty tworzenia kolaży roślinnych
Zielonki BP

Kulturoteka Bibice zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty tworzenia kolaży roślinnych „Ramka florystyczna w stylu boho”, które odbędą się w środę 1 lutego w godz. 18:00-20:00. Spotkanie poprowadzi eko-instruktorka Beata Godynia-Kapałka.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonają obraz z suszu roślinnego w technice kolażu. Do stworzenia kompozycji umieszczonej w kolorowej ramce wykorzystamy zasuszone drobne kwiaty, ozdobne trawy, kłosy zbóż oraz różnokolorowe liście drzew i krzewów. Istnieje możliwość dołączenia do pracy własnych fotografii i sper­sona­lizo­wany­ch życzeń.

Zapisy i więcej informacji w bibliotece. Ilość miejsc ograniczona.

plakat_warsztaty_ramka florystyczna w stylu boho_bibice.png