03.02.2015Nowa usługa w naszej Bibliotece! Bezpłatny dostęp do bazy książek elektronicznych IBUK Libra.

Biblioteka Publiczna w Końskich przystąpiła do świę­tokr­zysk­iego­ konsorcjum bibliotek mających dostęp do książek w wersji elektronicznej. Czytelnik może mieć bezpłatny dostęp przez łącze internetowe do wykupionych tytułów na platformie IBUK Libra. Obecnie można korzystać z ponad 1100 książek. Wypożycz książkę bez wychodzenia z domu!

Dzięki naszej bibliotece można uzyskać dostęp online do wybranych publikacji spec­jali­styc­znyc­h, naukowych, popu­larn­onau­kowy­ch, bele­trys­tycz­nych­w języku polskim, które znajdują się na platformie IBUK Libra.
Wejdź na: www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę z każdego miejsca i urządzenia.

Jak uzyskać dostęp do e-czytelni IBUK Libra?

• wystarczy, że jesteś czytelnikiem naszej Biblioteki,

• przyjdź i odbierz PIN, dzięki któremu uzyskasz dostęp do konta naszej Biblioteki w IBUK Libra na cały rok.

Przyjemność czytania:

• przez całą dobę, siedem dni w tygodniu

• na komputerze, laptopie czy tablecie

• gdzie tylko zechcesz: dom, praca, biblioteka – wszędzie, gdzie masz dostęp do Internetu

W wirtualnej czytelni możesz:

• skorzystać z szybkiego podglądu pełnych tekstów lub stworzyć własną półkę z książkami

• dodawać zakładki

• robić własne notatki bezpośrednio w książce

• wyszukiwać słowa i frazy

• tagować ważne fragmenty i zaznaczać kolorami

• sprawdzać znaczenia wyrazów w słownikach i encyklopediach PWN. IBUK-LIbra.jpg

IBUK-LIbra.jpg IBUK-LIbra