05.02.2013Nowości z portalu w.bibliotece.pl

System powiadomień

Od dziś w portalu funkcjonuje nowy, zaawansowany system powiadomień.

Z pewnością zauważycie, na wielu stronach pojawił się nowy mechanizm umożliwiający obserwowanie zdarzeń, np. wpisów w wątku forum, komentarzy na blogu albo recenzji książki. Obsługuje go interaktywna sowa z lornetką - wystarczy kliknąć, aby zaczęła dla Ciebie obserwować zdarzenia i - jeśli tylko coś nowego się pojawi - przesłać do Ciebie powiadomienie!

Informacja o nowych powiadomieniach pojawi się na pasku nawigacyjnym w postaci gwiazdki - jej kliknięcie otworzy miniaplikację powiadomień, która pozwoli szybko dotrzeć na stronę zdarzenia.

Co więcej, powiadomienia te - jeśli nie zostaną odebrane w portalu - zostaną zbiorczo wysłane e-mailem, tak by nigdy nie przegapić ważnej informacji! Oczywiście każdy może indywidualnie określić czy chce otrzymywać powiadomienia na e-mail, a jeśli tak, to z jaką częstotliwością (raz na godzinę, raz na dzień, a może... od razu?). Ustawienia powiadomień znajdziesz w ustawieniach swojego konta.

Szczególnym powiadomieniem jest biuletyn o nowościach! W ustawieniach można określić, czy biuletyn ma być przysyłany przez e-mail czy nie.

Pozostałe nowości

Oczywiście to nie jedyne zmiany i usprawnienia. Najważniejsze z pozostałych nowości to:

 • Poprawniony generator szablonu aukcji (dostępny ze strony książki dla użytkowników Konta Premium). Wygenerowany szablon jest teraz znacznie ładniejszy, a do tego można go łatwo pobrać do pliku.
 • Strona informacji o użytkowniku została wzbogacona o zbiorczą informację o jego aktywności (liczbie ocen, recenzji, etc.), a lista ocen i recenzji przeniesiona na wydzieloną podstronę, dostępną po kliknięciu w informację zbiorczą.
 • Strona pomocy - z użytecznymi przykładami - jak formatować wiadomości na blogu i forum! Link do pomocy dostępny jest bezpośrednio z edytora nowej wiadomości.

Zapraszamy!

Komentarze
 • Świetnie. Coraz więcej funkcjonalności!

  Dziękuję.

  05.02.2013 11:14:09
  [awatar]
  Krakowianka
 • I system powiadomień i biuletyn bardzo się przyda

  05.02.2013 11:29:35
  [awatar]
  Krystyna
 • Bardzo wygodne :)😊

  05.02.2013 11:43:30
  [awatar]
  Kraków ŚBP
 • Bardzo przydatne :)😊 Dziekujemy!
  Choć raz przyszedł do mnie interesujący biuletyn :)😊

  05.02.2013 17:36:09
  [awatar]
  LustroBiblioteki
 • Dobre udogodnienia :)😊

  10.02.2013 09:38:12
  [awatar]
  Mrągowo BM

Dodaj komentarz
szu
Krystyna
Mrągowo BM
LustroBiblioteki
Jeleśnia GBP
Krakowianka
Moszczenica OKiB

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo