12.03.2013Informacja w świecie cyfrowym.

W Dąbrowie Górniczej 7 i 8 marca 2013 roku odbyła się V edycja Konferencji Naukowej organizowanej przez Polskie Towarzystwo Informacji Naukowej oraz Bibliotekę Główną im. prof. Jerzego Altkorna Wyższej Szkoły Biznesu. Hasłem konferencji była: Informacja w świecie cyfrowym. Technologia - Zarządzanie - Edukacja.

Tematyka konferencji dotyczyła tworzenia, przetwarzania i udostępniania informacji, zarządzania informacją, zarządzania wiedzą, edukacją informacyjną, a także innowacji w technologii. Celem spotkania bibliotekarzy, pracowników informacji naukowej i innych zain­tere­sowa­nych­ było propagowanie nowoczesnych technologii, które wpływają na zarządzanie informacją naukową.

Na relację zapraszamy oczywiście do Lustra :)😊
Cz. 1. www.lust­robi­blio­teki­.pl