10.08.2015„Książka dla Seniora” – spotkanie bibliotekarek z „Łojczykówki” z mieszkańcami DPS-u w Mielcu

30 lipca 2015 r. w Domu Pomocy Społecznej przy ul. ks. Kardynała Wyszyńskiego 16 w Mielcu odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Książka dla Seniora. Do mieleckiego DPS-u przybyły bibliotekarki Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu z Filii nr 4 – Emilia Żola i Filii nr 5 – Krystyna Szmigielska.
Ksiazka_dla_Seniora.jpg

Pani Emilia przypomniała o korzyściach płynących z czytania książek.
Krystyna Szmigielska pracująca z czytelnikiem dorosłym zaprezentowała kilka ciekawych książek z Filii nr 5, które wzbudziły wielkie zainteresowanie wśród uczestników spotkania.

Bibliotekarki zadeklarowały systematyczną wymianę książek przekazywanych do czytania mieszkańcom DPS-u.

W spotkaniu wzięła również udział młodzież z grupy wokalno-instrumentalnej przy PTG „Sokół 1893”. Swój występ zadedykowała mieszkańcom DPS-u, sprawiając im wiele radości i wzruszeń.

Więcej można przeczytać na stronie internetowej Biblioteki

Fotorelacja ze spotknia

Ksiazka_dla_Seniora.jpg Ksiazka_dla_Seniora