07.05.2016Z biblioteki do kina i kawiarni...

Jutro oficjalnie rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Dlatego przygotowaliśmy dla Was - wraz z portalem krakowczyta.pl i innymi miejskimi bibliotekami publicznymi - kolejne niespodzianki.

Od jutra czekają na Was zniżki na bilety w wybranych kinach:

• Kino Ars
    Od 8 do 15 maja 2016 r., w kinie Ars, po okazaniu karty bibliotecznej Krowoderskiej, Nowohuckiej, Podgórskiej lub Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej, otrzymasz 2 zł rabatu na bilet!

• Kino KIKA i Agrafka
    W dniach 7 maja - 31 grudnia 2016 r. przyjdź do kina KIKA lub Agrafka z kartą biblioteczną Krowoderskiej, Nowohuckiej, Podgórskiej lub Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej:

• bilet normalny kupisz w cenie ulgowego,
    • bilet ulgowy kupisz w cenie seniorskiego,
    • seniorzy w kinokawiarni KIKA otrzymają herbatę w prezencie.

Najmłodszych czytelników zachęcamy również do udziału w cyklicznych, niedzielnych spotkaniach "Czytamy i oglądamy" w kinie Agrafka oraz "Czytanie przy ekranie" w Kijów Centrum.

W dniach 8 – 15 maja, po okazaniu karty bibliotecznej, czytelnicy Podgórskiej, Śródmiejskiej, Krowoderskiej i Nowohuckiej Biblioteki Publicznej skorzystają ze zniżek na wybrane produkty. Ponadto, w doborze lektury będzie można zdać się na łut szczęścia i wylosować kupon z rekomendacją KrakowCzyta.pl!

• ArtCafe Barakah (8-15 maja) - 10% rabatu na kawę, herbatę, piwo lane.
  • Cafe Szafe (8-15 maja) - 25% rabatu na kawę, 20% na herbatę i inne napoje.
  • Nie lubię poniedziałków (8-15 maja) - rabat na herbatę i ciastko.
  • Lokator (8-15 maja) - 20% rabatu na napoje; 10% rabatu na książki.
  • Filmowa Cafe w Kinie Świt (8-15 maja) - 10% rabatu na kawę i ciastka.
  • De Revolutionibus. Books&Cafe. Kawiarnia-księgarnia (8-15 maja) - 10% rabatu na książki 8-15 maja.
  • Nowa prowincja (8-15 maja) - 10% rabatu na kawę, herbatę i ciastko.
  • Klub Betel (8-15 maja) - za kawę, herbatę lub ciastko zapłacisz 1,00 zł mniej niż zwykle.
  • Bunkier Cafe (8-15 maja) - 10% rabatu na wszystkie produkty.
  • C-2 Południe Cafe (8-15 maja) - 20% rabatu na kawę i ciasto lub inny napój.
  • Columbus Coffee Weranda (9-13 maja) - 10% rabatu na kawy i herbaty (z wyłączeniem Bestsellers).
  • Piękny Pies (8-13 maja) - za kawę i herbatę zapłacisz 2,00 zł mniej niż zwykle.
  • Spółdzielnia "Ogniwo" Kraków (7-15 maja) - 10% rabatu na kawę, herbatę i inne napoje.

Natomiast tylko jutro (8 maja) w Księgarni Cricoteki zniżka po okazaniu karty bibliotecznej!

Udanego Tygodnia Bibliotek!