14.12.2016Wystawa pokonkursowa "Historia w Galopie".

Po wystawie rękodzieła przygotowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niep­ełno­spra­wnyc­h Ziemi Żywieckiej i udostępnionej nam przez uprzejmość Pani Władysławy Klinowskiej oraz wystawie zakładek, które zaprojektowali uczniowie szkół podstawowych z Gminy Lipowa przyszedł czas na ostatnią w tym roku wystawę, która zagościła w siedzibie naszej biblioteki. Do połowy stycznia oglądać można wystawę pokonkursową "Historia w Galopie". Są to prace plastyczne uczniów szkół podstawowych, które zgłoszone zostały do piątej edycji Gminnego Konkursu Plastycznego, pod patronatem Wójta Gminy Lipowa Jana Góry.
Konkurs został zorganizowany z okazji Święta Odzyskania Niepodległości oraz Święta Szkoły w Słotwinie. Zadaniem uczniów było przedstawienie wizerunku polskiego żołnierza bądź bohatera narodowego na koniu.
Wystawę można oglądać w godzinach pracy biblioteki.
zdjecie 1(1).jpg

zdjecie 1(1).jpg zdjecie 1(1)