19.09.2017KONKURSY ogłoszone przez Departament Edukacji i Nauki

Departament Edukacji i Nauki Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego organizuje konkursy:

1. "Warto wiedzieć, warto zobaczyć" - dla nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych oraz nauczycieli bibliotekarzy publicznych bibliotek pedagogicznych pod nazwą Celem Konkursu jest pogłębianie więzi ze środowiskiem, kulturą, tradycją oraz pogłębianie zainteresowań historycznych oraz świadomości patriotycznej i regionalnej uczniów poprzez działania nauczycieli bibliotekarzy.
    I edycja Konkursu przeprowadzona zostanie pod hasłem Powstanie Wielkopolskie w mojej okolicy. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do końca listopada 2017 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (www.umww.pl). Wręczenie nagród i wyróżnień dla zwycięzców nastąpi podczas zorganizowanej w tym celu uroczystości. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z regulaminem Konkursu na stronie Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego.

2. "Bądź EKO, działaj EKO!"
    Celem Konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.
    Autorzy najlepszych prac w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody rzeczowe.
    Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem Konkursu. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 20 października 2017 r.
    Szczegóły znajdują się na stronie Urzędu Mars­załk­owsk­iego­ Województwa Wielkopolskiego(www.umww.pl)