Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela
Adres: Jagiełły 1
38-300 Gorlice
E-mail: bibliotekagorlice@interia.pl

Zachęcamy do zapoznania się z infografiką przedstawiającą w przystępny sposób drogę, jaką musi przebyć książka od autora do czytelnika. Dowiecie się z niej Państwo, jaką rolę pełni w tej podróży Biblioteka.
Grafika w wysokiej rozdzielczości jest dostępna także na naszej stronie www.mbp.gorlice.pl w zakładce „Do pobrania” lub bezpośrednio pod linkiem: www.mbpgorlice.info

droga_ksiazki_info.jpg droga_ksiazki_info
jpg, 540 KiB, 1414x1999

Chcesz się dowiedzieć, co można zrobić ze starą książką, która miała trafić na makulaturę? Nic prostszego. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części Papierowych inspiracji, sześ­cioo­dcin­kowe­go cyklu, jaki dla Państwa przygotowujemy. W tym odcinku pokażemy jak w prosty sposób ze sfatygowanej książki wykonać ozdoby świąteczne. Wystarczy wejść na naszą stronę www.mbp.gorlice.pl lub nasz kanał na YouTubie www.youtube.com/user/MBPGorlice, by przekonać się jak niewiele trzeba, aby dać drugie życie zniszczonej książce. Następna część w styczniu. Owocnych inspiracji!

Adaś w gorlickiej Bibliotece – animacja. Przygotowana przez Agnieszkę Labut-Biel i Beatę Mituś.

www.mbpgorlice.info

ewelina89kk