Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie
[awatar]
Chełm PWSZ
27 694
Rodzaj: Uczelnie PWSZ
Telefon: 82 565 64 82
Województwo: lubelskie
Adres: ul. Pocztowa 54
22-100 Chełm
E-mail: biblioteka@pwsz.chelm.pl

Godziny otwarcia Biblioteki dostępne na naszej stronie www:
biblioteka.pwsz.chelm.pl

Ekspozycja
Zbiory
Nowości w bibliotece
 • Misa Mocy 2
  Ługowska, Ewa
  Brak ocen
 • Co gdzie rośnie
  Willery, Didier
  Brak ocen
 • Kuchnia bez konserwantów czyli Wytwarzanie żywności w domu
  Casali, Lisa
  Brak ocen
 • Marketing doświadczeń
  Boguszewicz-Kreft, Monika
  Brak ocen
 • Podstawy elektroniki
  Chwaleba, Augustyn
  Brak ocen
1 2 3 4 5 6 7 8

Biblioteka Główna PWSZ w Chełmie zaprasza do udziału w konkursie literackim organizowanym pod hasłem „Wspomnienia, wspomnienia…”. Prace konkursowe w formie opowiadania mogą składać studenci studiów stacjonarnych i nies­tacj­onar­nych­ PWSZ w Chełmie w terminie do 31 maja 2016 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

011.jpg

011.jpg 011
jpg, 104 KiB, 800x542
Komentarze (0)

Biblioteka Główna Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie zaprasza na wystawę fotografii z wyjazdu w ramach programu Erasmus+ na Słowację Izabeli Słowik studentki kierunku Mechanika i budowa maszyn. Wystawa prezentuje fotografie z pobytu na Uniwersytecie w Żylinie jak i wycieczek po różnych zakątkach Słowacji oraz wizyty w Wiedniu.

Autorka o wystawie:
Jedni w wakacje odpoczywają, inni pracują, jeszcze inni uczą się do poprawek ;)😉 Ja natomiast w ostatnie wakacje zwiedzałam, poznawałam, szlifowałam i karmiłam. Zwiedzałam cudowne, przepiękne i bogate w historię miejsca, których widok niejednokrotnie wbijał mnie w ziemię. Poznawałam wspaniałych ludzi, ich obyczaje, kulturę, historię, upodobania. Szlifowałam język angielski a przy okazji udało mi się odrobinę lepiej poznać jeden ze słowiańskich języków naszych południowych sąsiadów. I w końcu karmiłam – swoją ciekawość świata i potrzebę przeżywania przygód, lecz jak powszechnie wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)😉 Właśnie z tego powodu powstała ta wystawa, by choć w małym stopniu zobrazować moje niezapomniane przeżycia i doświadczenia, a przy okazji może również pobudzić czyjś apetyt na życie i zachęcić do wzięcia udziału w programie :)😊

Wystawa czynna jest w godzinach pracy biblioteki, w jej siedzibie przy ulicy Pocztowej 54, od 01 marca do 30 kwietnia 2016 roku. Serdecznie zapraszamy!

zaproszenie Słowik.pdf

zaproszenie Słowik.pdf zaproszenie Słowik
pdf, 630 KiB
Komentarze (0)

Pracownicy Biblioteki zapraszają na wystawę malarstwa Pani Aleksandry Borowiec. Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach pracy Biblioteki PWSZ w Chełmie ul. Pocztowa 54. Obrazy będą prezentowane do 30 stycznia 2016 r.

Aleksandra Borowiec
Rysuje i maluje od dzieciństwa, „na poważnie” – od 1998 roku, czyli od powstania grupy plastycznej dla dorosłych,
w Chełmskim Domu Kultury. Była inicjatorką powstania tej grupy, prowadzonej przez Teresę Chomik Kazarian. Współtworzyła Stowarzyszenie Twórcze „Pasja”. Od roku 2009 pełni funkcję prezesa Zarządu Stowarzyszenia. Jest członkiem Związku Plastyków Artystów Rzeczpospolitej Polskiej.
Malowanie jest dla niej ucieczką od zwykłości i nieustającym zachwytem. Maluje w domu, w pracowni, na plenerach malarskich. Maluje najchętniej w technice olejnej. Prezentowała swoje obrazy na wystawach zbiorowych, m.in.
w Górze Kalwarii, Kowlu (na Ukrainie), Żółtańcach, Końskowoli, Sawinie, Wojsławicach, Uhrze, Chełmie – Galeria „Pasja”, w Muzeum Ziemi Chełmskiej oraz na wielu wystawach poplenerowych. Wystawy autorskie: Chełm – Chełmski Dom Kultury (2004), Puławy - Puławski Dom Kultury Dom Chemika (2006), Chełm - Biblioteka Główna PWSZ (2006/7), Parczew - Parczewski Dom Kultury (2009), Chełm - Biblioteka PWSZ (2010), Rejowiec - Gminny Ośrodek Kultury (2011), Chełm - Galeria „Pasja” (2014), Rejowiec Fabryczny - Miejski Ośrodek Kultury „Dworek” (2015 r).

plakat1.jpg

plakat1.jpg plakat1
jpg, 2.9 MiB, 2480x3508
Komentarze (0)
1
...
4 5 6 7 8 9 10 11 12
Placówki
Chełm PWSZ
ul. Pocztowa 54
22-100 Chełm

Godziny otwarcia Biblioteki dostępne na naszej stronie www:
biblioteka.pwsz.chelm.pl

0
Czytelnia IN
ul. Wojsławicka 8b
22-110 Chełm

Godziny otwarcia Biblioteki dostępne na naszej stronie www:
biblioteka.pwsz.chelm.pl

0
Forum biblioteki

Brak wątków

Przejdź do forum
paulina17-12
sylwus13elo
zanetamaksymiuk4
angelika.d

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo