Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
b.chro
Najnowsze recenzje
1 2 3 4 5
...
44
 • [awatar]
  b.chro
  Adrianna, niegdyś znakomita amazonka, od momentu wypadku, który całkowicie odmienił jej życie, zdaje się być cieniem, nierealnym wspomnieniem kobiety, która tak wiele kiedyś potrafiła osiągnąć. Od przeszłości i bólu uciekła w alkohol i leki, zapominając, że przecież ma córkę i matkę. Żyje z dnia na dzień, chodząc na długie spacery i rozpamiętując to, co doprowadziło ją do punktu, z którego zdaje się nie być już odwrotu. • Robert to mężczyzna zamknięty w sobie, z pokiereszowaną duszą i stwardniałym sercem. Kryje bolesną tajemnicę, która zdaje się budować wokół niego mur nie do przebycia. Przypadkowe spotkanie tych dwojga prowadzi do pojawienia się szczelin w ich pancerzach, którymi tak szczelnie okryli się przed światem.Czy tych dwoje będzie dla siebie wybawieniem ?I zdołają sobie pomóc nawzajem ? Słodko – gorzka, przejmująca powieść obyczajowa. O życiu, sukcesach, porażkach, cierpieniu, poczuciu winy, samotności i o miłości. Niosąca przesłanie i nadzieję, że zawsze prędzej czy później zaświeci słońce. To krótka książka i bardzo szybko się ją czyta. Jednak warta by po nią sięgnąć. Ma w sobie dużo wartości i takiej zadumy bo czy nie mamy tak że obwiniamy los o coś co nam nie wyszło i stoimy w tym maraźmie przez dłuższy czas zamiast zapomnieć, ruszyć do przodu, dać sobie jeszcze jedną szansę na szczęście.
 • [awatar]
  b.chro
  Książka „Naznaczeni grzechem” Cory Reilly to pierwszy tom „Grzechów ojców” zabiera czytelnika do świata Marcelli Vitiello i Maddoxa White’a. Marcella Vitiello, córka Luki i Arii całe życie żyła w złotej klatce. Niezwykle piękna, przez ludzi odbierana jako próżna, a tak naprawdę inteligentna, pragnąca miłości takiej jak połączyła jej rodziców. Odziedziczyła najlepsze cechy obojga swoich rodziców. Otoczona ochroniarzami, niczym się nie martwiła, i z czasem wyłączyła swój instynkt ostrzegający ją przed nieb­ezpi­ecze­ństw­em. Maddox „Mad Dog” White to mężczyzna przystojny, waleczny... i mściwy należący do klubu motocyklowego Tartarus na czele którego stoi jego wuj. Gdy miał 5 lat widział jak Luca Vitiello dokonuje rzezi na klubie motocyklowym jego ojca. Od najmłodszych lat towarzyszą mu koszmary związane z tym wydarzeniem, a wszystko to spowodowało, że z każdym kolejnym dniem coraz bardziej. Maddox pragnie zemsty na Luce za zabójstwo swojego ojca, więc organizuje i finalnie osobiście porywa jego córkę... • W całej historii nie brakuje mroku, niebezpieczeństwa, strachu, namiętności, ale też nadziei, że ta opowieść ma szansę skończyć się szczęśliwie. Czy tak było? Musicie dowiedzieć się sami. • Czyta się lekko,szybko i przyjemnie. • POLECAM
 • [awatar]
  b.chro
  Traumatyczne zdarzenie, w wyniku którego ścieżki życiowe Natalii i Anthony’ego splatają się. Dwie zupełnie inne osobowości, różne priorytety i spojrzenie na życie. Czy oznacza to walkę? A może po raz kolejny przekonamy się, że przeciwieństwa przyciągają się? Licealny romans z odrobiną sensacji. Pani Lingas - Łoniewska umie to połączyć. Może i książka jest przewidywalna, można ją nazwać naiwną i pojawiają się wątki dobrze nam znane, jednak pani Lingas-Łoniewska nakreśliła historię w taki sposób, że czyta się jednym tchem. Kocham takie książki, gdzie dopiero co zaczęłaś czytać i nagle pojawia się ostatnia strona. Książka ciekawa, szybko się czyta. Gorąco polecam.
 • [awatar]
  b.chro
  Piękna historia Caleba i Teagan. Jedna wymiana na studiach i całe życie może się zmienić. • Od przyjaźni do miłości droga jest prosta ,ale czasem wyboista. • Nie brakuje tu bólu, smutku ale i też pełna nadziei. • Fajna, lekka książka. Szybko się czyta, historia wciąga.Całość czyta się bardzo przyjemnie. Historia jest opowiedziana z punktu widzenia obojga bohaterów. Bohaterowie ciekawi, dało się ich polubić. Fabuła chociaż przewidywalna to jednak nie była zła. Nie jest to coś wybitnego ale ogólnie było ok.
 • [awatar]
  b.chro
  Moje pierwsze spotkanie z Panią Joanną Sykat. Powieść która pokazuje relacje między matką i córką oraz jaki one mają wpływ na ukształtowanie charakteru dziecka i jego dalszego życia.Zainteresował mnie opis na okładce. Jednak gdy zaczęłam książkę czytać szybko się rozczarowałam. Treść sama w sobie może jest i interesująca (destrukcyjny związek matki z córką) ale sposób napisania pozostawia wiele do życzenia. Zupełnie brak tu dialogów. Poza tym książka jest bardzo chaotyczna, bohaterka bardzo denerwująca przechodzi z jednego tematu na drugi, popada w dygresje. Wszystko to sprawia, że książkę tą ciężko się czyta i trzeba to robić naprawdę w ogromnym skupieniu. Na pewno nie jest to lektura,którą można czytać dla relaksu czy po ciężkim dniu. W skrócie – skłaniająca do refleksji historia ku przestrodze.
Ostatnio ocenione
1 2 3 4 5
...
20
 • Nicolas
  Lingas-Łoniewska, Agnieszka
 • Klub niewiernych
  Lingas-Łoniewska, Agnieszka
 • Podwójna cisza
  Jungstedt, Mari
 • Za cudze grzechy
  Cygler, Hanna
 • Zanim się pożegnasz
  Clark, Mary Higgins
 • Trzecia strona medalu
  Clifford, Francis
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo