Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
Franek123

Nazywam się Kamila Frankiewicz. Pracuje w GBP w Goszczanowie.
O sobie mogę powiedzieć, że kocham książki i nie wyobrażam sobie świata bez nich. Trochę o moim guście czytelniczym możecie się dowiedzieć oglądając moje regały.
Poza książkami interesuje mnie film i muzyka, a a najwięcej czasu pochłania wychowywanie dziecka (przyszły czytelnik oczywiście).

Najnowsze recenzje
1 2 3
 • [awatar]
  Franek123
  Magda ma 28 lat, jest świetnym grafikiem, dobrze zarabia, czeka na klucze do własnego mieszka. Ma wielki talent i równie wielki problem. Jest GRUBA. Nie pulchna, nie okrągła czy puszysta, tylko po prostu gruba. Dziewczyna od dziecka nie jest w stanie zapanować nad ciągłą potrzebą jedzenia. Jej życiem kieruje nienasycone, uporczywe Ssanie. Nie jest jej z tym łatwo. Ludzie traktują ją jak odmieńca - wyszydzają, wyśmiewają, pokazują w palcami. Przepraszałam odruchowo, bo wszędzie, gdzie pojawiało się moje duże ciało, robiło się spore zamieszanie - mówi bohaterka. Pomimo zawodowych sukcesów nie może znaleźć akceptacji również w zatrudniającej ją firmie, gdzie pracuje w towarzystwie wiecznie odchudzającej się Janki, notorycznego podrywacza Fabiana, starającego się o dziecko Marcela i ślicznej, chudej Ewy. Z utęsknieniem wyczekuje dnia, w którym w końcu wyprowadzi się od toksycznej, uzależnionej od papierosów, forsownych ćwiczeń i telewizji matki. Jedyną naprawdę bliską jej osobą jest babcia, która kocha ją bezwarunkowo. Pewnego dnia Magda postanawia rozpocząć walkę ze swoją tuszą, a tak naprawdę z samą sobą. W jej głowie pojawia się niezwykła Blokada, która zabrania jej jeść. Od tego momentu wszystko w jej życiu zaczyna się zmieniać. Dostaje też realną szansę na radykalną przemianę. Czy z niej skorzysta? Czy wytrzyma w swoim postanowieniu? • Czytając "Grubą" widziałam swoje problemy. Podejście głównej bohaterki do siebie pokazuje, że nie warto się przejmować. Można się pośmiać przy tej książce jak i pomyśleć nad swoim życiem.
 • [awatar]
  Franek123
  "pod żadnym pozorem nie czytaj Księgi bez tytułu". • Ten tekst spowodował, że z jeszcze większą ochota zajrzałam do księgi by dowiedzieć się dlaczego nie można jej czytać. Na początku jest trochę zamieszania ale akcja się rozkręca. Jest to propozycja zarówno dla tych, co lubią się bać, śmiać, kochają westerny, kryminały i wampiry. • Ja jestem zachwycona. Dawno się tak nie ubawiłam
 • [awatar]
  Franek123
  Brawurowa kontynuacja wyśmienitej powieści przygodowej, pełnej czarnego humoru i makabry "Księgi bez tytułu". Tytułowe "Oko księżyca" to kamień o magicznej mocy, ukradziony z egzotycznego klasztoru. Świat ulegnie katastrofie, jeśli posiądzie go Władca Ciemności. Obecnie posiada go Peto, ostatni z mnichów hubalan. Powracając do Santa Mondega nie wie, że znajdzie się w centrum upiornych (dosłownie!) wydarzeń, które szykuje zabijak nad zabijaki u Bourbon Kid. Zbliża się Halloween: w miasteczku pojawiają się odrażające kreatury, wampiry i wilkołaki... • Powiem nieśmiało, że druga część jest lepsza!!!! Wyjaśnia dużo zdarzeń, które miały miejsce w I części. No i to zaskakujące zakończenie... czuje niedosyt....
Planowane i pożądane pozycje
Brak pozycji
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo