Strona domowa użytkownika

Zawiera informacje, galerię zdjęć, blog oraz wejście do zbiorów.
[awatar]
szam.anka
Ekspozycja

Po raz pierwszy ktoś tak wyraźnie i dosadnie dla mnie, określił profil dawcy i biorcy, oraz pokazał na przykładach sposoby zachowania się takich ludzi.

Myślę, że książka trafiła do mnie w odpowiednim momencie, akurat w czasie kiedy określałam na nowo priorytety mojego kierunku zawodowego. Byłam gotowa, aby dostrzec i zweryfikować sposoby działania, w zakresie świadczenia różnych usług. Usług nie tylko zawodowych, ale także na gruncie prywatnym, w relacjach z najbliższymi.

Książka w moim przekonaniu nie dotyczy tylko biznesu. Jakże często jesteśmy dawcami w naszych relacjach. Poświęcamy najbliższym czas, uwagę, dajemy dobre rady, lub wykonujemy za kogoś pracę, ale nie otrzymujemy zbyt wiele w zamian. Dobrze jest to zobaczyć Dobrze jest dotrzeć do przyczyn takiego stanu rzeczy. Warto. Bo to poprawi jakość naszych relacji.

Komu poleciłabym książkę?
Nie jest ona dla wszystkich, więc nie mogę powiedzieć: każdemu.
Przeczytaj ją jeśli
- nigdy nie prowadziłeś działalności i nie wiesz nawet jak wyliczyć koszty produkcji
- rozdajesz na prawo i lewo swoje dzieła i jesteś już tym sfrustrowany, myśląc że jeśli nie rozdasz to i tak nikt od ciebie nie kupi.
- przymierzasz się do rozpoczęcia działalności, ale jedynym problemem jaki przychodzi ci do głowy jest wybór logo i druk wizytówek
- nie masz pojęcia jak wyliczyć swój czas pracy przy tworzeniu i kreowaniu
- jesteś przekonany że jako wyjątkowy artysta możesz dyktować dowolne ceny jakie przyjdą ci do głowy
Książka rzeczywiście odpowiada na pytanie : jak wycenić swoją twórczość?
Jeśli jednak prowadzisz już dochodową działalność to przeczytanie jej będzie jedynie doznaniem duchowym, bowiem Basia to nie tylko utalentowana plastycznie osoba, ale posiadająca również lekkie pióro i cięty dowcip.
całość dostępna: anna­agni­eszk­atok­arska.blogspot.com

Komentarze (0)
Nikt jeszcze nie obserwuje bloga tego czytelnika.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo