Nela na kole podbiegunowym

Autor:
mała Reporterka Nela
Wydawcy:
Burda NG Polska (2016-2017)
Arkady (1992)
Burda Publishing Polska
Burda Media Polska
Wydane w seriach:
Nela Mała Reporterka
Autotagi:
druk
książki
Więcej informacji...
5.0 (4 głosy)

Cześć! Nazywam się Nela i mam jedenaście lat. A to jest już moja szósta książka J. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i tak jak on jestem reporterem-podróżnikiem. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. W Afryce zwiedziłam m.in. Etiopię, Zanzibar, Kenię, Tanzanię i Mauritius. W Azji - Tajlandię, Kambodżę, Malezję (Borneo), Indonezję, Filipiny, Wietnam, Sri Lankę, Birmę i Japonię. W Ameryce Południowej - Peru, Boliwię, Chile, a w Północnej - Kostarykę, Panamę i Dominikanę. Ostatnio zwiedziłam też chłodne kraje takie jak: Islandię, Finlandię i Grenlandię! I właśnie w tej książce zabiorę cię w niezapomnianą podróż na koło podbiegunowe! Uwielbiam mroźne przygody! A te będą wyjątkowe i mam nadzieję, że wybierzesz się tam ze mną! Pojedziemy w psim zaprzęgu, spotkamy maskonury i poszukamy niedźwiedzia polarnego! Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody! Pakuj się i wyruszamy! Nela W TEJ KSIĄŻCE ZNAJDZIESZ DUŻO DODATKOWYCH TREŚCI MULTIMEDIALNYCH POUKRYWANYCH W TAJNYCH KODACH! BAW SIĘ ZE MNĄ. SZUKAJ TAJNYCH KODÓW I OGLĄDAJ FILMY!
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo