Jak zostałem Prezesem:

kulisy "Ucha Prezesa", najpopularniejszego polskiego serialu

Wywiad:
Robert Górski
Monika Sobień
Monika Sobień-Górska
Autor:
Robert Górski
Wydawca:
Wydawnictwo Czerwone i Czarne (2019)
ISBN:
978-83-66219-17-5, 978-83-66219-18-2
Autotagi:
druk
elementy biograficzne
książki
literatura faktu, eseje, publicystyka
sprawozdania
4.0

Jak zostałem Prezesem. Satyryczny serial polityczny „Ucho Prezesa” bez wątpienia stał się fenomenem. Jesteś jego fanem? A może jeszcze nie widziałeś wszystkich odcinków? Książka Roberta Górskiego – mistrza kabaretu – i Moniki Sobień pod tytułem „Jak zostałem Prezesem” przybliży Ci całą produkcję. Wywiad odsłaniający kulisy „Ucha Prezesa”. W serialu „Ucho Prezesa” Robert Górski wcielił się w tytułową rolę, zaś w książce „Jak zostałem Prezesem” w formie wywiadu opowiada o kulisach swojej pracy na planie serialu. Czy wiesz, że aktor ten nie tylko po mistrzowsku odegrał główną rolę, ale i był autorem scenariusza do serialu? Z książki „Jak zostałem Prezesem” dowiesz się wielu nieznanych faktów dotyczących pomysłów na fabułę czy poszczególnych etapów powstawania jednej z najgłośniejszych w ostatnich latach produkcji satyrycznych. Będziesz mógł poczuć się jak członek ekipy serialu „Ucho Prezesa”. Dowiesz się, jak przebiegały castingi do poszczególnych ról i w jaki sposób typowano wątki kolejnych odcinków. Poznaj opinię o serialu jego twórców, m.in. Andrzeja Seweryna oraz Mikołaja Cieślaka. Uporządkowana, zajmująca wypowiedź Monika Sobień podczas przeprowadzania wywiadu z Robertem Górskim ukierunkowuje jego wypowiedzi i sprawia, że rozmowa jest przystępna w odbiorze dla czytelników. Dyskusja często zbacza z głównego tematu, dlatego masz okazję dowiedzieć się między innymi, jakie są prywatne poglądy polityczne odtwórcy roli Prezesa. Sprawdź, co jeszcze zaskoczy Cię w tej pozycji?
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo