Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną

Autor:
Tanya Valko
Wydawcy:
Legimi (2016)
Prószyński i Spółka (2016)
Prószyński Media (2013)
Wydane w seriach:
Duże Litery
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:
978-83-7839-574-4, 978-83-8097-525-5
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
2.5 (2 głosy)

Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną to - jak każda książka Tanyi Valko - powieść osnuta na prawdziwych wydarzeniach, oparta na osobistym doświadczeniu autorki i perypetiach jej znajomych. Książka opowiada o grupie przyjaciół w średnim wieku, borykających się z codziennymi problemami. To ludzie wykształceni, którzy stanęli na rozdrożu i chcą odmienić swoje życie, tak aby za wszelką cenę zatrzymać młodość i poprawić swój wygląd. Nie zgadzają się na nadchodzącą starość i postanawiają się jej nie poddać. Nowy wygląd ma im dać szansę na odzyskanie witalności i wiary w siebie. Tanya Valko doskonale oddaje nadzieje, obawy i wahania związane z podjęciem decyzji o ingerencji we własne ciało. Uważa, że jeśli zmiana wyglądu jest czyimś marzeniem, należy je zrealizować, bo życie jest zbyt krótkie, aby cofać się przed podejmowaniem kontrowersyjnych decyzji - należy pełnymi garściami czerpać z jego uroków i możliwości. Ciekawym uzupełnieniem treści książki jest słowniczek terminów medycznych i kosmetycznych przybliżający szczegóły zabiegów.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo