Boy 7

Inne tytuły:
Boy seven
Autor:
Mirjam Mous
Wydawcy:
Van Holkema Warendorf - Uitgeverij Unieboek Het Spectrum (2018)
Dreams Wydawnictwo Lidia Miś-Nowak (2012)
ISBN:
978-83-933831-9-1, 978-90-00-30135-5
978-90-00-30537-7, 978-83-633831-9-1
Autotagi:
druk
książki
powieści
5.0

Zdecydowanie, wśród literatury dla młodzieży jest to coś nowego, świeżego i interesującego. Thriller młodzieżowy…Boy 7 wciąga od samego początku i trudno się od jej lektury oderwać, a to za sprawą nie tylko przemyślanej i ciekawej fabuły, ale również kreacji głównego bohatera. Akcja powieści ani się nie dłuży, ani nie pędzi na złamanie karku. Miałam wrażenie, że moje gałki oczne włączyły piąty bieg, bo mój umysł bardzo chciał wiedzieć, jak dalej potoczą się losy tytułowego bohatera. W Boyu 7 znalazłam oprócz tajemnic, trochę sensacji, a przede wszystkim wiele emocji i prostych rozważań psychologicznych, które nie przygniatają czytelnika. Są rzucone, jak piasek na wiatr. Przez chwilę kołują w powietrzu, po czym opadają na ziemię. A ten obraz lecących drobinek zostaje. Dużym plusem książki jest także jej prosty przekaz. Lektura jej staje się dzięki temu odskocznią dosłownie od wszystkiego.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo