Liam i mapa wieczności

Tytuł oryginalny:
Liam et la carte d'éternité
Autor:
Évelyne Brisou-Pellen
Tłumacz:
Przemysław Szczur
Wydawca:
Wydawnictwo Widnokrąg (2017)
Wydane w seriach:
Dwór
ISBN:
978-83-944971-9-4
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.0

Po długiej chorobie piętnastoletni Liam zostaje wysłany do sanatorium na odludziu. Tam odkrywa, że miejsce to jest więcej niż dziwne - tajne pomieszczenia, dziwni lokatorzy, podejrzane hałasy dobywające się z piwnic. Dwór skrywa pewną mroczną tajemnicę, a nastolatek próbuje zrozumieć, dokąd tak naprawdę trafił i odkrywa mapę wieczności... "Znieruchomiałem na chwilę, później energicznie wstałem, żeby dokładnie obejrzeć pokój. Nie było lampy, ani przy łóżku, ani na biurku. Same świeczki! Szybko i dokładnie przyjrzałem się ścianom, nawet za meblami. Nie mogłem w to uwierzyć: żadnego gniazdka ani wyłącznika! Chyba mi się to śniło. tu nie było prądu! Musiałem się stąd wydostać. Z tenisówkami w dłoni posuwałem się wzdłuż ściany, żeby podłoga pod moimi stopami nie trzeszczała, i wytężałem słuch. Znów jakiś krzyk! W nocy psychopaci wydawali się bardzo niespokojni. A gdyby udało im się uciec?"
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo