Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci:

karty terapeutyczne i karty pracy

Autor:
Agnieszka Lasota
Wydawca:
Difin Sp. z o. o (2021)
Wydane w seriach:
Engram
ISBN:
978-83-66491-51-9
Autotagi:
druk
druki ulotne
książki
podręczniki
publikacje dydaktyczne
publikacje fachowe

1. Emocje. Karta pokazowa; 2.Emocje; 3. Jak wyglądam, kiedy czuję smutek? Karta pokazowa;4. Jak wygląda moje ciało, kiedy czuję smutek?; 5. Smutek – przyczyny; 6. Drabina smutku; 7. Balon smutku; 8. Smutek. Myśli – Emocje – Zachowania; 9. Co mogę zrobić, gdy się smucę? Karta pokazowa; 10. Co mogę zrobić, gdy się smucę?; 11. Smutek – radzenie sobie; 12. Jak wyglądam, kiedy się złoszczę? Karta pokazowa; 13. Jak wyglądam, kiedy się złoszczę?; 14. Złość – przyczyny; 15. Drabina złości; 16. Balon złości; 17. Złość. Myśli – Emocje – Zachowania; 18. Jak pokonać swoją złość? Karta pokazowa; 19. Jak pokonuję swoją złość?; 20. Złość – radzenie sobie; 21. Co czuje moje ciało, gdy się boję? Karta pokazowa; 22. Co czuje moje ciało, gdy się boję?; 23. Strach – przyczyny; 24. Drabina lęku; 25. Balon strachu; 26. Strach. Myśli – Emocje – Zachowania; 27. Co mogę zrobić, gdy się boję? Karta pokazowa; 28. Jak sobie poradzić ze strachem? Karta pokazowa; 29. Co mogę zrobić, gdy się boję?; 30. Strach/lęk – radzenie sobie; 31. Jak wyglądam, kiedy czuję radość? Karta pokazowa; 32. Jak wyglądam, kiedy czuję radość?; 33. Radość – przyczyny; 34. Drabina radości; 35. Balon radości; 36. Radość. Myśli – Emocje – Zachowania; 37. Porady na trudne i negatywne emocje. Karta pokazowa; 38. Moje negatywne emocje; 39. Moje pozytywne emocje; 40. Co dziś czujesz? Karta pokazowa; 41. Umiejętność dziękowania. Karta pokazowa; 42. Umiejętność dziękowania; 43. Umiejętność pocieszania. Karta pokazowa; 44. Umiejętność pocieszania; 45. Umiejętność pomagania. Karta pokazowa; 46. Umiejętność pomagania; 47. Umiejętność wspólnej zabawy. Karta pokazowa; 48. Umiejętność wspólnej zabawy; 49. Umiejętność proszenia o pomoc. Karta pokazowa; 50. Umiejętność proszenia o pomoc; 51. Umiejętność dzielenia się. Karta pokazowa; 52. Umiejętność dzielenia się; 53. Gra MEMORY. Karta pokazowa; 54. Gra MEMORY. [JK]
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo