Nimfomanka

Autor:
Sonia Rosa
Wyd. w latach:
2020 - 2021
Wydane w seriach:
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
ISBN:
978-83-8075-995-4, 978-83-8195-113-5
978-83-8195-200-2, 978-83-8195-226-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
1.0

Wybitna powieść o kobiecie uzależnionej od seksu. Potężna dawka emocji. Czytajcie!Będziecie zaskoczeni! - Patrycja Strzałkowska"Przygryzam usta i rozglądam się nerwowo. Pragnienie seksu robi się tak przemożne, że z trudem oddycham. Jakby coś usiadło na mojej klatce piersiowej i coraz mocniej mnie przyduszało. Jakby posiadła mnie jakaś zmora".Anita jest uzależniona od seksu. Stacje benzynowe, bary, męskie toalety – każde miejsce jest dobre, żeby poderwać faceta. A oni prawie nigdy nie odmawiają. Od lat żyje na krawędzi. Z czasem traci wszystko: syna, dom i każdą kolejną pracę. Rozpaczliwie pragnie bliskości, ale nie potrafi nikogo przy sobie zatrzymać. Palący głód seksu sprawia, że wszystko inne przestaje się liczyć.Desperackie pragnienie bliskości i głód przygodnego seksu odebrały jej wszystko.A jednak wciąż walczy o godność i miłość.Sonia Rosa pseudonim literacki znanej polskiej pisarki. Historia opowiedziana w Nimfomance nie jest prawdziwa. W każdym razie nie cała.

Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo