Wolni od niemocy

Autor:
Wiesław Augustyn Pelanowski
Wydawcy:
Pomoc - Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa (2004-2019)
Wydawnictwo POMOC
ISBN:
83-7256-854-5, 978-83-7256-895-3
Autotagi:
druk
książki
publikacje religijne

Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się nikomu niepotrzebny, nieakceptowany, niekochany? Jesteś ciągle smutny i zniechęcony? Uważasz, że nic nigdy ci się nie udaje? Jeśli tak - TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE! Z pewnością znasz fragment Ewangelii wg św. Łukasza, w którym Jezus uzdrawia w świątyni pochyloną od 18 lat kobietę... Ale czy wiesz o tym, że owa kobieta tak naprawdę przedstawia człowieka, który przez cierpienie, prześladowanie, niezrozumienie - często ze strony najbliższych osób - staje się coraz bardziej "pochylony" życiowo... Czytając tę książkę uświadomisz sobie, że Jezus chce Ci powiedzieć: "Nie załamuj się, Ja mogę uczynić Twoje życie szczęśliwym. Tylko pozwól mi działać, pozwól mi położyć dłonie na Twojej głowie, nie uciekaj..." Jezus pragnie powiedzieć Ci, że dla Niego jesteś kimś ważnym. Dla Niego liczysz się nawet, jeśli nikt się z Tobą nie liczy... Dla Niego jesteś ukochaną córką, ukochanym synem!
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo