Zaufanie czyli waluta przyszłości:

moja droga od zera do 7 milionów z bloga

Autor:
Michał Szafrański
Wydawca:
Grupa Wydawnicza Relacja (2018)
ISBN:
978-83-65796-78-3, 978836579678
Autotagi:
druk
książki
poradniki
5.0

Dobrze zarabiał jako dyrektor w branży IT. Po poważnym wypadku zdecydował się jednak rzucić bezpieczny etat, żył na kredyt i mocno wierzył, że będzie mógł się utrzymać z pisania bloga. Po sześciu latach ma 250 tysięcy czytelników miesięcznie, 7 milionów złotych przychodu i doskonale zna przepis na sukces. Ciężka praca, dużo szczęścia czy może jeszcze coś innego? AUTOR BLOGA "JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE" I BESTSELLERA "FINANSOWY NINJA" KROK PO KROKU ZDRADZA KULISY SWOJEGO SUKCESU" Zaufanie, czyli waluta przyszłości to dokładna analiza mojej pięcioletniej drogi od zera do 7 milionów złotych przychodu z blogowania. To manifest budowania biznesu opartego na zaufaniu, otwartości, szczerości i transparentności - z licznymi dowodami na to, że dobro powraca. W książce przedstawiam krok po kroku cały mój proces decyzyjny, zmieniające się cele, wnioski i konkretne efekty - także finansowe. Otwarcie przyznaję się do błędów i omawiam powody porzucenia niektórych projektów. To rzetelna analiza nie tylko moich sukcesów, ale również porażek. Pokazuję też na przykładach, jak wielka jest siła dobrych relacji z innymi i że małe dobre uczynki potrafią wywołać lawinę korzystnych skutków ubocznych."- Michał SzafrańskiTo książka dla ciebie, jeśli tylko:- lubisz inspirujące historie,- szukasz pomysłu na rozwój zawodowy,- zastanawiasz się, czy wyrwać się z etatu i zostać przedsiębiorcą,- chcesz zarabiać w internecie na swojej wiedzy,- ciekawi cię, na czym i jak zarabiają blogerzy.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo