Długo i szczęśliwie

Tytuł oryginalny:
Last after ever after
Autor:
Soman Chainani
Ilustracje:
Iacopo Bruno
Tłumacz:
Małgorzata Kaczarowska
Wydawca:
Wydawnictwo Jaguar (2015-2022)
Wydane w seriach:
Akademia Dobra i Zła
School for Good and Evil
czas w Kamelocie
ISBN:
978-83-7686-320-7, 978-83-7686-441-9
978-83-8266-087-6
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
5.0 (3 głosy)

- Dlaczego tak bardzo mnie pragniesz? - zachrypiała. Popatrzył na nią, a jego zaciśnięte szczęki rozluźniły się, wargi lekko się rozchyliły. Sofia pomyślała, że w tym momencie wygląda tak, jak wyglądał Tedros, gdy się nie pilnował - jak zagubiony chłopiec udający dorosłego. - Ponieważ dawno, dawno temu byłem taki jak ty - powiedział cicho. Zamrugał szybko, pozwalając, by ogarnęły go wspomnienia. - Starałem się kochać mojego brata. Starałem się uciec od przeznaczenia. Myślałem nawet, że znalazłem... - Urwał. - Ale to wszystko prowadziło tylko do kolejnego bólu... kolejnego Zła. Tak samo jak każda twoja próba znalezienia miłości. Twoja matka, twój ojciec, twoja przyjaciółka, twój książę... Im bardziej ścigasz światło, tym więcej ciemności znajdujesz. A jednak wciąż wątpisz, czy twoje miejsce jest po stronie Zła. Sofia zesztywniała, gdy delikatnie uniósł jej podbródek. - Przez tysiące lat Dobro pouczało nas, czym jest miłość. Ty i ja próbowaliśmy kochać w taki właśnie sposób, ale znaleźliśmy tylko cierpienie.
Więcej...
Forum
Forum jest puste.

Szukaj na forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych wątków na tym forum.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo