Większość bezwzględna

Autor:
Remigiusz Mróz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2017-2018)
Legimi (2017)
Wydane w seriach:
W kręgach władzy
Mroczna Strona
Filia Mroczna Strona
ISBN:
978-83-8075-340-2, 978-83-8075-368-6
978-83-8075-426-3
Autotagi:
druk
książki
powieści
4.2 (13 głosów)

W kręgach władzy trwa kryzys. Po skandalu z udziałem premiera, parlament nie zdołał uchwalić wotum nieufności, a polityk, który miał przejąć władzę, znalazł się w szpitalu. Prognozy zarówno dla niego, jak i dla kraju, nie są dobre.

Sytuację pogarsza fakt, że niedługo przed mającym odbyć się w Polsce międzynarodowym szczytem, do służb specjalnych dociera informacja o możliwym zamachu. Prezydent Daria Seyda traktuje ostrzeżenia wywiadu jako realną groźbę, ale ma pewne wątpliwości – doniesienia bowiem pochodzą nie od sojusznika, a przeciwnika na arenie międzynarodowej. W dodatku ktoś z otoczenia głowy państwa zaczyna sabotować prezydenturę Seydy…

Kiedy Polska staje na krawędzi chaosu, na scenie politycznej pojawia się nowy, bezkompromisowy gracz. Zdaje się kierować słowami Winstona Churchilla, który radził: „nigdy nie pozwól, by dobry kryzys się zmarnował”.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Druga część "W kręgach władzy". Seyda odczuwa, że bycie pierwszym prezydentem kobietą jest bardzo skomlikowane. Nie dość, że kandydat opozycji na premiera ląduje sparaliżony w szpitalu, kryzys polityczny pogłębia się po informacji o możliwości zamachu podczas spotkania na szczycie. Na koniec ....... bomba.
  • Miałam mieszane uczucia sięgając po tę książkę. Po jakimś czasie, z każdą kolejną stroną akcja zaczęła się jednak rozwijać, rekompensując "przegadany" (moim zdaniem) początek. W typowym dla siebie stylu autor zafundował nam takie zakończenie, że nie pozostaje nic innego, jak z niecierpliwością czekać na "Władzę absolutną". • Wszystkim, którzy mają wątpliwości czy sięgnąć po drugi tom "W kręgach władzy" gorąco polecam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo