Moje wielkie greckie wakacje

Tytuł oryginalny:
My big Greek summer
Autor:
Sue Roberts
Tłumacz:
Grażyna Woźniak
Wydawcy:
Wydawnictwo Świat Książki (2019)
Legimi (2019)
ISBN:
978-83-813-9109-2, 978-83-8139-456-7
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
2.0

Podnosząca na duchu komedia romantyczna o drugich szansach. Przezabawna opowieść o kobiecie, która żegna się z przeszłością i znajduje nową miłość.

Mandy, beztroskiej trzydziestoparolatce, wydaje się, że już zawsze będzie żoną Danny’ego, swojej pierwszej szkolnej miłości. Kiedy więc odkrywa, że jej mąż ma romans, postanawia dokonać w swoim życiu WIELKICH zmian. Bez chwili wahania wskakuje do samolotu i ucieka na skąpaną słońcem grecką wyspę. Błękitne morze, złociste plaże i pyszne koktajle są dokładnie tym, czego jej teraz trzeba.

Mandy zaprzyjaźnia się z przemiłymi mieszkańcami maleńkiej wioski nad morzem. Wpada jej też w oko przystojny, ciemnooki nieznajomy. Wkrótce odkrywa jednak, że nawet w raju zdarzają się problemy.

Czy wakacyjny romans pomoże jej uleczyć złamane serce? A może ktoś z jej dawnego życia pomoże Mandy przeżyć niezapomnianą przygodę?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Mandy, bohaterka powieści , opuszczona przez męża, postanawia udać się w podróż do słonecznej Grecji. W tym raju z błękitnym morzem, złotymi piaskami plaż i z przemiłymi mieszkańcami wyspy, Mandy odnajduje szansę na drugie życie. • Kto jej w tym pomoże? I czy uleczy złamane serce i zazna spokoju w letnim klimacie? • POLECAM tę powieść tym, którzy zdecydowanie lubią lektury mało wymagające.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo