Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie
Krakowska 4
33-100 Tarnów
2015-3-21
10.03.2015"Oblicza depresji" - warsztaty psychoedukacyjne w Miejskiej bibliotece Publicznej w Tarnowie
Tarnów MBP

O depresji w bibliotece? Jak najbardziej tak! Z okazji obchodzonego 23 lutego Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, w wielu miastach Polski organizowana jest w dniach 23. lutego do 23. marca ogólnopolska akcja psyc­hoed­ukac­yjna­ pod nazwą RE:akcja w depresji. Organizowane są bezpłatne konsultacje psyc­hote­rape­utyc­zne oraz warsztaty związane z tematyką radzenia sobie z depresją.
W tym roku do RE:akcji w depresji dołączyło Tarnowskie Centrum Psychoterapii, które wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Tarnowie serdecznie zaprasza wszystkich zain­tere­sowa­nych­ do uczestnictwa w warsztatach „Oblicza depresji” – 21 marca (sobota), godz. 12.00, w Czytelni Naukowej, przy ul. Krakowskiej 4.
Czy pomóc znaczy pocieszyć? Na jakie symptomy depresji zwrócić uwagę? Gdzie zgłosić się po pomoc? Na te, i inne pytania odpowiedzą doświadczeni specjaliści: Krzysztof Kościółek – psychoterapeuta oraz Teresa Homa-Tarnowska – psychiatra. Warsztaty będą okazją do poszerzenia wiedzy na temat depresji i zrozumienia siebie lub innych ludzi przeżywających tę chorobę na co dzień. Uczestnicy warsztatów uzyskają również wskazówki, w jaki sposób wspierać swój własny rozwój lub osób borykających się z depresją.
Zapraszamy wszystkich, którzy zmagają się z objawami depresji, mają w swoim otoczeniu osoby cierpiące na depresję lub po prostu chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej choroby i jej leczenia. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

reakcja-w-depresji-logo.png reakcja-w-depresji-logo
png, 13 KiB, 370x169