07.12.2015Wystawa rysunku i malarstwa Alicji Podobińskiej

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac plastycznych młodej artystki z Dębicy - Alicji Podobińskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się 8 grudnia (wtorek), o godz. 18.00 w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie (ul. Krakowska 4, I piętro). Prace młodej artystki będą gościć w progach biblioteki do końca grudnia. Wystawę można zwiedzać w godzinach: poniedziałek 9.00-15.00, wtorek-piątek 8.00-18.00, sobota 9.00-15.00.

Alicja Podobińska – urodziła się w 1996 roku. Od 2012 roku uczy się w Liceum Plastycznym w Tarnowie na wydziale meblarstwa artystycznego. Czynnie bierze udział w konkursach, odnosi w nich sukcesy. Jej prace nagrodzono między innymi na Międzynarodowym Biennale Autoportretu oraz konkursie „Warsztat i wyobraźnia. Z inspiracji twórczością Zdzisława Beksińskiego”. Uczestniczka wielu plenerów malarskich w Jeżowie i Dębnie. Reprezentantka szkoły na Ogólnopolskim Plenerze Jeżów 2014. Swoje prace wystawiała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.

plakat1.jpg plakat1
jpg, 5.5 MiB, 3508x4961