Autorka

Autorzy:
Maria Ulatowska
Jacek Skowroński
Wydawca:
Wydawnictwo Prószyński i Spółka (2012-2014)
Wydane w seriach:
Duże Litery
Duże Litery - Prószyński i S-ka
ISBN:
978-83-7961-006-8, 978-83-7961-899-6
83-7961-006-8, 978-83-7991-006-8
Autotagi:
beletrystyka
druk
powieści
3.7 (9 głosów)

Pisarz to trudny zawód, zwłaszcza wtedy kiedy ktoś silnie zazdrości talentu i popularności... Pewna poczytna autorka wie o tym doskonale i jest przerażona. Coraz więcej jej bliskich umiera w niewyjaśnionych okolicznościach. Kolejne zbrodnie burzą poukładany świat kobiety, a ręka mordercy jest coraz bliżej celu - jej samej. Nie pozostaje z tym sama. W śledztwo angażują się pewna policyjna profilerka i nadzwyczajnie zdolny komisarz, który nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do ostatecznego rozwiązania. Zabójstwo goni zabójstwo... A niekonwencjonalni śledczy robią wszystko by zakończyć serię bestialskich mordów. Akcja się toczy, kontakty osobiste się zacieśniają, zdobyte wskazówki mieszają w śledztwie, a rozwiązanie zagadki, zamiast bliżej jest coraz dalej... Czy nietuzinkowy duet poradzi sobie z ta zawiłą sprawą i doprowadzi ją do końca? Czy autorka pozostanie autorką czy jedynie fikcyjną bohaterką?
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka ciekawa tematycznie, choć chwilami uciekał gdzieś wątek, trzeba było się skupić nad tym co piszą autorzy. Miejscami przynudza, ale ogólne wrażenie jest fajne, choć nie do końca rozumiem zamiar autorów nie wyjaśnienia konkretnie kto był osobą opisywaną, zdają się na inteligencję czytelnika i jego tok rozumowania. Nie wiadomo tylko czy czytelnik dochodzi do tych samych wniosków co autorzy.
  • Myślę, że powieść spodoba się wielbicielom twórczości Camilli Lackberg. Większy nacisk jest na wątek obyczajowy niż kryminalny, a szkoda, bo bardziej mi się podobały te fragmenty z zabójcą (miałam dreszcze). Powieść bardzo wciągająca, ale ma momenty irytujące. Chyba za mało uważnie czytałam (tak byłam ciekawa co dalej!), że nie wszystko jest dla mnie z tej intrygi jasne. Rozczarowało też mnie zakończenie, ale to kwestia gustu. Polecam książkę, bo to wspaniała rozrywka.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
zosiak
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo