Aby do mety

Autor:
Joanna Kruszewska
Wydawcy:
IBUK Libra (2019)
Legimi (2019)
NASBI (2019)
Replika Aleksander Szabliński (2009-2019)
ISBN:
978-83-60383-17-9, 978-83-66217-42-3
978-83-66217-71-3
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
4.0

Miłość czy przyzwyczajenie? Uwierzcie, czasem trudno odróżnić jedno od drugiego. Spróbujcie razem z Mirą przejrzeć się w zwierciadle uczuć i znaleźć tę właściwą odpowiedź. Ta historia odziera ze złudzeń, które potrafią skutecznie zatruć życie. To trzeba przeczytać!

Aneta Kwaśniewska,

Książki w eterze, ksiazkiweterze.pl

Mira stawia sobie za cel dociągnięcie do ołtarza aktualnego wybranka serca. Jednak w miarę upływu czasu zaczyna zadawać sobie pytanie, czy Łukasz jest aby na pewno tym, z którym powinna spędzić resztę życia. Zachowanie narzeczonego i liczne sytuacje świadczące o niewystarczającym zaangażowaniu emocjonalnym początkowo nie przeszkadzają Mirze w konsekwentnym dążeniu do mety. Pojawienie się jednak w jej życiu kolejno dwóch innych mężczyzn powoduje rozterki duchowe i całą masę wątpliwości.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Okraszony dużą dozą humoru debiut literacki autorki, to opowieść o Mirze bezrobotnej dziewczynie, która dość opieszale szuka pracy. Od lat mieszka z Łukaszem , czekając na jego oświadczyny i denerwując się, że dla niego po pracy liczą się tylko: fotel, telewizor, dobre posiłki. Nie prowadzą żadnych rozmów o przyszłości, brak wspólnych zainteresowań, żadnego hobby. • Pojawienie się w jej życiu nowego sąsiada Michała powoduje, że dziewczyna zastanawia się, czy jej chłopak jest naprawdę tym jedynym, z którym powinna się związać. • I jeszcze Sebastian - grafik, kolega z nowej /nareszcie!/ pracy Miry. • Jak wybrnie bohaterka z tego uczuciowego zamętu, w którym się znalazła? Z kim ostatecznie zwiąże się na stale? Polecam tę pełną humoru powieść, barwną realistycznie, napisaną żywym językiem.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo