Kto wiatr sieje

Autor:
Virginia C. Andrews (1923-1986)
Tłumacz:
Jarosław Foppke
Wydawcy:
Świat książki (2015)
Wydawnictwo Weltbild Polska (2013-2015)
ISBN:
978-83-273-0159-8, 978-83-8031-271-5
978-83-8031-272-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
rodzina
5.0 (2 głosy)

Czwarta część cyklu, rozpoczętego "Kwiatami na poddaszu" - chwilami skandalizującej opowieści o kazirodczej miłości, kłamstwach, nienawiści, zaskakujących przypadkach i odkupieniu win. Do rezydencji Barta, syna Cathy i Chrisa, który otrzymał w spadku Foxworth Hall, przybywa niemal cała rodzina, by obchodzić jego dwudzieste piąte urodziny. Ponownie dają o sobie znać dawne animozje. Wkrótce pojawia się zaginiony od lat Joel Foxworth. I znów okazuje się, że nic nie jest takie, jak się wydawało... Intrygujące połączenie powieści obyczajowej, psychologicznej, przygodowej i thrillera. Virginia C. Andrews (1923-1986) - amerykańska autorka bestsellerowej sagi o Dollangangerach, w skład której wchodzą: Kwiaty na poddaszu, Płatki na wietrze, A jeśli ciernie, Kto wiatr sieje i Ogród cieni.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Kto wiatr sieje- 4 tom kontynuacji powieści Kwiaty na Poddaszu. Aby dokładnie zapoznać się z jej treścią należy najpierw przeczytać pozostałe. W tej części Chris i Cathy dochodzą już wieku dojrzałego • i nadal zmagają sie z wychowywaniem swych dorosłych już dzieci. Jak mówią: "Małe dzieci-mały kłopot, duże dzieci-duży kłopot"- to swteirdzenie sprawdza sie tu w 100%. Polecam
  • Jest czwartą częścią sagi Dollangangerów napisaną przez Virginię Andrews. • Chris i Cathy są już atrakcyjnymi pięćdziesięciolatkami. Z trójką dzieci próbują nadal budować swój świat oparty na misternych kłamstwach i rodzinnych tragediach. Jory i Melody święcą tryumfy na światowych baletowych scenach, Cindy jest urodziwą szesnastolatką wkraczającą w kobiecy świat, a Bart kończy Harvard na wydziale prawniczym z bardzo wysokimi notami. Jeszcze raz upomni się o ich rodzinę Foxworth Hall odbudowany przez Corrine, która przekazała go Bartowi. W dniu dwudziestych piątych urodzin Barta ma zostać odczytany testament Corrine, a sam Bart spodziewa się odziedziczyć cały majątek z Foxworth Hall włącznie. Sam włożył w dokończenie odbudowy dużo pieniędzy i serca pragnąc, aby nie tylko dorównywał on starej rezydencji, ale wręcz ją przyćmiewał. Bart planuje z tej okazji wydać ogromne przyjęcie, na które ściąga do swej rezydencji nie tylko Cathy i Chrisa, ale również swojego brata z żoną. Przybędzie również jego przybrana siostra Cindy. Bart przeszedł leczenie psychiatryczne i według lekarzy można go nazwać wyleczonym. Czy aby na pewno? Czy pozbył się swych dawnych frustracji i uwolnił się od fascynacji pradziadkiem Malcolmem? Jakie niespodzianki planuje dla swojej rodziny? Czy wydarzy się kolejna tragedia? A może wyczerpano już limit nieszczęść na jedną rodzinę Dollangangerów?
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
monikam1986
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo