Jestem Miasto - Kraków

Autor:
Artur Wabik
Wydawca:
Grupa Wydawnicza Foksal
ISBN:
978-83-280-1873-0
Autotagi:
druk
Źródło opisu: Biblioteka Publiczna im. Juliana Ursyna Niemcewicza w Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy - Katalog księgozbioru
4.8 (5 głosów)

Dzięki tej książce dzieci mają szansę odbyć fascynującą podróż w czasie. Tematem przewodnim jest Kraków. Na każdej stronie miasto ukazuje się młodym i nieco starszym czytelnikom w różnych odsłonach - od pradziejów po czasy współczesne. Mnóstwo detali i szczegółów sprawi, że dzieci będą mogły godzinami oglądać tę książkę i razem z rodzicami obserwować, jak zmienia się gród Kraka. To książka nie tylko dla mieszkańców Krakowa, ale dla wszystkich, których interesuje nasza dawna stolica!
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Tekturowa książeczka w dużym formacie (27 x 32 cm) składa się z ośmiu rozkładówkowych plansz, a każda prezentuje Kraków na przestrzeni dziejów. • I tak, zaczynamy od Wiślan, przez wczesne średniowiecze (przed lokacją miasta w 1257 roku) i jesień średniowiecza (XVI wiek), następnie Wolne Miasto Kraków (1815–1846), międzywojnie, okupację, czasy PRL-u, dochodzimy do ostatniej planszy zatytułowanej „wczoraj wieczorem”. • Pięknie zilustrowana i bardzo ciekawa książeczka. Pokazuje, jak zmieniał się i rozwijał Kraków. • Godna polecenia dla małego i dużego czytelnika.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Katarynka
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo