Anielski kokon

Autor:
Karolina Wilczyńska
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2019)
Legimi (2019)
Wydawnictwo MWK (2013)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
9788379761029, 978-83-61065-79-1
978-83-7976-101-2
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.2 (5 głosów)

Każdy z nas inaczej postrzega świat i otaczającą go rzeczywistość. Czy jeśli ktoś wykracza poza normy, możemy mieć pewność, że to szaleniec? A może to my nie wiemy wszystkiego?

 

Olga ma trzydzieści lat, pracę w dużej korporacji, własne mieszkanie. I uwielbia zbierać aniołki. Ku uciesze nadopiekuńczej mamy spotyka się z przystojnym i bogatym mężczyzną. Niczego nie powinno jej brakować do szczęścia, a jednak…

Pewnego dnia otrzymuje na służbową skrzynkę pocztową dziwnego maila: ,,Zostałaś wybrana, by stać się aniołem’’. Myśli, że to żart, ale później zauważa obcego mężczyznę, który ją obserwuje. Najpierw wzbudza to w niej strach, potem złość, ale w końcu Olga postanawia rozmówić się z tajemniczym obserwatorem. Mężczyzna przekonuje ją, że została wybrana, aby czynić dobro.

 

Karolina Wilczyńska, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, proponuje czytelnikom nieoczywistą i intrygującą podróż do wewnętrznego świata swojej bohaterki. Sami zdecydujcie, co jest prawdą, a co tylko złudzeniem – jeżeli potraficie…

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Jednak nie mój klimat
  • "Anielski kokon" to książka, która wywołała u mnie zamęt i mieszane uczucia. Piękna okładka, która skrywa ciekawą, intrygującą i nieoczywistą treść. • Momentami podczas czytania nic nie rozumiałam, ale nie mogłam się wprost od niej oderwać. • Autorka książki zabiera czytelnika w wewnętrzny świat swojej bohaterki, pokazuje jej pogląd na pewne sprawy i misję, którą ma wykonać. Książka zmusza do refleksji, zastanowienia się nad własnym życiem, nad swoim postępowaniem. Nad tym, czy lepiej jest być dobrym i szlachetnym, czy raczej obojętnym na otaczający nas świat. • Nie jest to łatwa i lekka lektura, nie da się jej też jednoznacznie ocenić. Na pewno nie można przejść obok niej obojętnie. Na pewno warto po nią sięgnąć i wyrobić sobie własne zdanie. Do czego Was zachęcam.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo