Houston, mamy problem

Autor:
Katarzyna Grochola
Wydawca:
Wydawnictwo Literackie (2012)
ISBN:
978-83-08-05000-2, 978-83-08-05001-9
83-08-05000-2
Autotagi:
druk
literatura
4.1 (32 głosy)
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
 • Katarzyna Grochola pokazuje tutaj świat w krzywym zwierciadle, ze swoim lekko ironicznym uśmieszkiem, który bardzo mi się podoba! Główny bohater na początku mnie drażnił - typowy maminsynek, jednak w miarę rozwoju wydarzeń daje poznać swoją drugą twarz... To w gruncie rzeczy bardzo wrażliwy, inteligentny, choć może zbyt impulsywny facet. Pod koniec książki następuje zaskakujący splot wydarzeń, więc pożera się wręcz kolejne strony, już coraz mniej ironiczne, za to wzruszające i pełne głębokich treści. Ciekawa, wartościowa książka, dobra do poczytania na wiosnę :)
  +4 trafna
 • Jestem bibliotekarką w bibliotece w Wijewie. Aktualnie czytam książkę. Bardzo polecam jest zabawna, odpreża i pozawla oderwać się od codziennych problemów. Jeśli masz doła, stresa itp. to polecam - zapomnisz o wszystkim!!!Najpierw jednak posprzątaj, ugotuj, wypierz bo jak zaczniesz czytać to już nic nie zrobisz.:):):)
  +4 trafna
 • Tym razem Grochola postanowiła rozłożyć na czynniki pierwsze duszę faceta. Bardzo miła, ciekawa i zaskakująca odmiana :) Czyta się pierwszorzędnie i z uśmiechem na buzi, zresztą jak wszystkie Jej książki.
  +3 trafna
 • Dobra powieść na złe samopoczucie i długie zimowe wieczory. Doskonałe studium psychologiczne typowego młodego maminsynka. Zabawa gwarantowana.
  +2 trafna
1 2 3 4
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
biblioteka59
amamak
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo