Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek:

(czterech prawych i sześciu lewych)

Autor:
Justyna Bednarek
Lektor:
Anna Wodzyńska
Wyd. w latach:
2015 - 2020
ISBN:
978-83-63960-13-1, 978-83-63960-14-8
978-83-7927-675-2, 978-83-8146-198-6
Autotagi:
audiobooki
CD
MP3
opowiadania
proza
zbiory opowiadań
Więcej informacji...
4.8 (10 głosów)

AUDIOBOOK Kto powiedział, że skarpetki mają być do pary… Bo skarpetki się rozparowują. One się nie gubią, ale rozchodzą. Jedna sobie gdzieś wędruje, a druga też, ale gdzie indziej. Skarpetki znikają po wrzuceniu do pralki. To fakt, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze. Tak się dzieje w domu Małej Be. Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo. (opis wydawcy)
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert
dla wybranego dzieła.
Poszukaj na
Recenzje
  • Ciekawa szata graficzna, bardzo podobała się mojemu 14 miesięcznemu synkowi. Historie dość nieoczywiste i zaskakujące ;-)
  • Książka ta jest doskonałym dowodem na to, że współczesna literatura ma naprawdę wiele do zaoferowania najmłodszym. Trzeba przyznać, że dziś przed autorami jest to niełatwe wyzwanie, żeby sprostać wymaganiom dzieci. W końcu muszą "rywalizować" z nowinkami tech­nolo­gicz­nymi­ o zainteresowanie małego czytelnika. Z całą pewnością Pani Bednarek radzi sobie w tej kwestii wyśmienicie. Napisane przez nią historie zagubionych skarpetek są wprost genialne. Zabawne, błyskotliwe, krótkie, łatwe w odbiorze i takie pomysłowe. Na dodatek napisane dość prostym językiem. Dzięki temu dziecko skupione jest na odbiorze tekstu i nie zadaje bez przerwy pytań o znaczenie poszczególnych słów. Świetna, świetna, świetna... Tak się przy niej dobrze bawiłam, że od dziś nie będę poszukiwać własnych zaginionych skarpetek... Hi, niech żyją swoim nowym życiem. Kto wie? Może i któraś z nich zostanie gwiazdą filmową, sławnym sportowcem, albo nawet prezydentem? Super opowiadania. Polecam serdecznie, bo z całą pewnością warto je poznać wszystkie.
  • Świetne!!!
  • Skarpetki zawsze muszą być do pary i chyba każdy o tym wie. Jakby wyglądał tato, gdyby wybrał się do pracy w jednej czarnej skarpetce oraz drugiej nieco innej: żółtej w zielone grochy? Chyba nikt nie traktowałby go wówczas poważnie, co…? Dlaczego skarpetki się gubią? Co się z nimi dzieje gdy znikają podczas prania? Na te i wiele innych pytań w swej niesamowitej książce stara się odpowiedzieć Justyna Bednarek. Autorka wykorzystując swą wyobraźnię do granic możliwości opisuje dzieje dziesięciu niezwykłych, pojedynczych rzecz jasna skarpet. Każda z nich staje się bohaterką osobnej cudownej przygody. W książce tej znajdziecie wiele bajek: nieco kryminalnych, lekko obyczajowych, takich z morałem, a także kończących się niesłychanym szczęściem. Okazuje się, że nawet ta najbardziej sprana ze skarpetek może okazać się naprawdę wyjątkowa. Opowiadania te zostały uznane za Książkę Roku 2015 Literackiej Polskiej Sekcji iBby.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Justyna Bednarek
Lektor:Anna Wodzyńska
Ilustracje:Daniel de Latour
Wydawcy:Wydawnictwo Poradnia K (2015-2020) Heraclon International (2017) Poradnia K Storybox.pl (2015) Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International Heraclon International - Story Box.pl Wydawnictwo Story Box Audioteka Poland Audioteka Piaseczno
Serie wydawnicze:Audiobook Latawiec Audiobook - Heraclon International Audiobook - Storybox Latawiec - Poradnia K
ISBN:978-83-63960-13-1 978-83-63960-14-8 978-83-7927-675-2 978-83-8146-198-6
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD druk epika komiksy i książki obrazkowe książki liryka literatura literatura piękna MP3 muzyka nagrania nagrania muzyczne nuty opowiadania powieści proza zbiory opowiadań
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 34 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo