Mocno mnie przytul:

jak zbudować i utrzymać silną więź w rodzinie

Tytuł oryginalny:
Bésame mucho
cómo criar a tus hijos con amor,
Autor:
Carlos González
Tłumaczenie:
Jowita Maksymowicz-Hamann
Beata Ulanicka
Wydawca:
Grupa Wydawnicza Relacja - Mamania (2016)
ISBN:
978-83-65087-24-9
Autotagi:
druk
podręczniki
poradniki
5.0 (3 głosy)

Carlos Gonzalez, uznany autorytet pediatryczny, autor m.in. popularnej również w Polsce książki "Moje dziecko nie chce jeść", mocno wierzy (co więcej - udowadnia to!), że dzieci są dobre, szczere, towarzyskie, wyrozumiałe i że z całą pewnością zasługują na tyle miłości, ile tylko jesteśmy im w stanie zaofiarować. Żartobliwie i z humorem autor komentuje zakorzenione mity i teorie wychowawcze, pokazując jednocześnie, że najważniejsze, co można zrobić dla dziecka, znajduje się nie w umysłach teoretyków wychowania, ale w naszych sercach.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Obowiązkowa lektura dla rodziców. Warto przeczytać tą książkę jeszcze w ciąży. Bardzo pouczająca, zabawna momentami nawet wzruszająca. Autor doskonale pokazuje jak wychowywać dzieci poprzez szacunek, traktowanie na równi z dorosłymi, miłość i wyrozumiałość. Daje mnóstwo przykładów dzięki którym zmienia się podejście do typowych sytuacji czy zachowań, które sami powielamy bo tak nas wychowano. Czas to zmienić i traktować dzieci z godnością i szacunkiem. Książka doskonale uczy, że sztuka wychowania dzieci to nie praca nad nimi czy z nimi ale praca nad samym sobą. Gorąco polecam!
  • Wspaniała książka która napisana jest prostym językiem, zawierająca całe mnóstwo zebranych badań i doświadczeń naukowych dlaczego warto spać razem z dzieckiem, karmić piersią, być otwartym na jego emocje i potrzeby. Omawiane są przeróżne etapy od niemowlęcia po etap odpieluchowania, adaptacji w przedszkolu. Jeśli ktoś ma w otoczeniu osoby komentujące nasz­eywy­chow­anie­ tam znajdzie mądre odp dlaczego tak a nie inaczej. Według mnie numer jeden wśród poradników który emanuje ciepłem i nikogo nie krytykuje. Zdecydowanie w ruchu rodzicielstwa bliskości :)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo