Większy kawałek nieba

Autor:
Krystyna Mirek
Wyd. w latach:
2015 - 2022
Wydane w seriach:
Kolory Życia
Iga i Wiktor
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.1 (13 głosów)

Chwytaj promyki szczęścia i nie bój się kochać! Iga i Wiktor żyją w zupełnie odmiennych światach. Ona dobrze rozumie, co to znaczy nie mieć wsparcia rodziny ani pieniędzy. Życie mocno ją doświadczyło. Na przekór wszystkiemu potrafi jednak cieszyć się nawet z najmniejszych okruchów dobra. Ma odwagę marzyć i snuć plany na przyszłość. On jest zamożnym właś cicielem restauracji, który po stracie ukochanej żony nie chce sobie przyznać prawa do szczęścia. Trochę wbrew sobie postanawia otworzyć nowy rozdział w życiu - ożenić się i stworzyć prawdziwy dom dla dorastającego syna. Czy tak różni ludzie, mogą mieć ze sobą coś wspólnego? Kiedy los przypadkowo ich zetknie, wszystko nagle zacznie się zmieniać. To spotkanie pozwoli im zrozumieć, że mieć marzenia, to jak zobaczyć większy kawałek słonecznego nieba. Krystyna Mirek nazywana literackim „źródłem” pozytywnych emocji, autorka, m.in. bestsellerowej sagi „Jabłoniowy Sad”. Pisze, by podnosić na duchu, dawać wytchnienie i nadzieję.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Po prostu super pozycja!
    +2 trafna
  • Mirek - WIĘKSZY KAWAŁEK NIEBA cz. I • " - WSZYSTKIE KOLORY NIEBA cz. II • Z Krakowem w tle autorka snuje piękną opowieść o miłości, przyjaźni, problemach rodzinnych, samotności /choć wokół gwar/. Zadaje pytanie o różnice pomiędzy światem bogatych i biednych, pokazuje zmagania z przeciwnościami losu. • Wydaje się, że autorka jeszcze nie skończyła historii bohaterów i w kolejnej części opowie znów pięknie i wzruszająco o nich. Czekam z niecierpliwością.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Krystyna Mirek
Wydawcy:Lekkie Wydawnictwo (2022) Legimi (2022) ebookpoint BIBLIO (2022) Wydawnictwo Edipresse Polska (2018) Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2016) FILIA (2015)
Serie wydawnicze:Kolory Życia Iga i Wiktor
ISBN:9788367217675 9788381177528 978-83-240-4123-7 978-83-67217-68-2 978-83-8117-763-4
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 12 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo