Bez Ciebie

Autor:
Agata Przybyłek
Wydawcy:
Czwarta Strona - Wydawnictwo Poznańskie (2020)
Legimi (2016-2020)
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2015-2020)
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
Takie rzeczy tylko z mężem
Z Książką Jej do Twarzy
Bez Ciebie /Agata Przybyłek
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.3 (8 głosów)

Co czuje kobieta, która boi się wyjść z domu? Co robi, gdy nawet najczulszy dotyk budzi głęboki strach? I ile jeszcze razy uwierzy, że to był ostatni raz? Życie Katarzyny nie jest usłane różami. Kiedy wyszła za mąż, myślała, że trafiła na księcia z bajki. Jednak nawet nie zdążyła się zorientować, gdy dała się zamknąć w wieży, a bajka zmieniła się w horror… Collin, jej mąż, często wpada w furie i nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wtedy wydarzy. Jego gniew skupia się na bezgranicznie mu podporządkowanej Katarzynie, która straciła już nadzieję na szczęśliwy związek. Mimo krzywd kobieta nie potrafi odejść od męża i choć drży z przerażenia a jej oczy są pełne łez, wybacza mu kolejne grzechy. Teraz jej dom jest więzieniem. Czy uda jej się z niego uciec? W kamienicy syna Lucy znajduje jego pobitą żonę. Orientuje się, że to mąż zgotował Katarzynie piekło. Pod wpływem impulsu Lucy decyduje się pomóc synowej. Razem z młodym lekarzem, Alanem, zabierają dziewczynę do Toronto, gdzie przechodzi długą rekonwalescencję i powoli staje na nogi. Katarzyna zaczyna nowe życie, a między nią a lekarzem rodzi się nić porozumienia. Właśnie wtedy widmo jej bolesnej przeszłości dotkliwie daje o sobie znać... „Bez ciebie” to przejmująca historia kobiety tkwiącej w toksycznym związku, która, mimo lęku, znalazła wyjście z mroku.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Z pozoru mąż kochajacy nad wszystko swoją żonę, ale kiedy jest już w domu sam na sam z główna bohaterką traktuje ja jak swoją zabawkę i robi z Nią co chce. Colin jest prokuratorem i cały stres wyladowywuje na żonie. W połowie książki główna bohaterka poznaje lekarza Alana z czasem zakochują się w sobie no właśnie i tu nie spodobało mi się zakończenie tej książki myślałam że w końcu będzie happy and ale niestety tak się nie stało. Bardzo smutny koniec, nie tego się spodziewałam.
  • Trudno oderwać się od tej książki. Polecam!!!
  • Agata Przybyłek - BEZ CIEBIE cz. I • Agata Przybyłek - JESZCZE RAZ cz. II • Mottem cz. I może być zdanie wyczytane przeze mnie w jednej z recenzji, a będące cytatem z powieści: "Małżeństwo, w którym miłość została za grubymi kratami strachu i samotności" • To opowieść o dramacie kobiety Katarzyny , która kochała za bardzo i która dzięki pomocy teściowej została wyrwana z piekła przemocy, uratowana od śmierci, dzięki ofiarności lekarza Alana. I już wszystko zmierza ku dobremu, ale .......autorka postanawia zagrać na naszych emocjach, kończąc tę część powalającym wydarzeniem. • Cz. II natomiast to historia tegoż lekarza Alana, który uratował Katarzynę i jego byłej dziewczyny Agaty, która za wszelką cenę chce odzyskać zaufanie człowieka, którego kocha wręcz obsesyjną miłością, a który przecież zostawił ją, zrywając w sposób prawie niegodny. Chciałaby w jakiś sposób ukoić jego ból, tęsknotę za tamtą, którą stracił. • Agata zdolna jest do największej desperackiej próby, by odzyskać Alana. Dobre pytanie można wyczytać na obwolucie: • "Jak daleko można się posunąć, by odzyskać utraconą miłość?" • Te dwie książki są zupełnie inne niż pozostałe tej autorki. Warto przeczytać.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Agata Przybyłek
Wydawcy:Czwarta Strona - Wydawnictwo Poznańskie (2020) Legimi (2016-2020) Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2015-2020) Wydawnictwo Poznańskie
Serie wydawnicze:Takie rzeczy tylko z mężem Z Książką Jej do Twarzy Bez Ciebie /Agata Przybyłek
ISBN:978-83-66553-68-2 978-83-66553-69-9 978-83-7976-437-2 978-83-7976-470-9 978-83-7976-869-1 83-7976-437-2
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza rodzina zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 17 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo