Planeta singli

Zdjęcia:
Tomasz Madejski
Reżyseria:
Mitja Okorn
Kompozytor:
Łukasz Targosz
Scenariusz:
Sam Akina ...
Wydawcy:
Kino Świat International (2016)
Bauer Media Group
ISBN:
978-83-7778-755-7
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
DVD
filmy
filmy i seriale
nagrania wideo
Więcej informacji...
3.0

"Planeta singli" to najbardziej romantyczna komedia roku, którą w polskich kinach obejrzało blisko 2 mln widzów! To pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń doskonała rozrywka z mnóstwem niespodzianek, której światowy poziom gwarantuje Mitja Okorn - reżyser kultowego superhitu "Listy do M."
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Ania jest młodą kobietą, która postanawia, że nie chce spędzać walentynek w samotności. Jednak umówiony z nią mężczyzna nie przychodzi i dziewczyna siedzi sama w knajpie, gdzie zauważa ją Tomek Wilczyński, showman. Dosiada się do jej stolika i zaczyna rozmowę, jednak zdenerwowana dziewczyna szybko odchodzi, a jej opinia na temat związków trafia do programu Tomka, co jej nie podoba się. Na dodatek mężczyzna ma dla niej propozycję, która jest bardzo kusząca – Ania ma się umawiać z innymi facetami i opowiadać mu o swoich porażkach. W ten sposób ona otrzyma upragnione pianino, a on będzie miał doskonały materiał do swojego programu. • Planeta singli to polska komedia romantyczna z 2016 roku. Główne role otrzymali Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr, co już samo przez się jest rekomendacją dla filmu. Na ekranie zobaczymy jeszcze m.in. Weronikę Książkiewicz, Tomasza Karolaka, Ewę Błaszczyk czy Danutę Stenkę. • Pomysł na film jest świetny – Ania ma za pomocą aplikacji dla singli umawiać się na randki i opisywać Tomkowi wpadki facetów. Dzięki temu jego program bije rekordy popularności, a Ania otrzyma upragniony sprzęt do pracy z dziećmi. Fabuła jest zabawna i czarująca, a randki jakby wyjęte z koszmarów każdej z kobiet na świecie. • Planeta singli to jedna z niewielu polskich produkcji, która naprawdę mnie urzekła. Mądra, zabawna, czasem trochę przesłodzona, ale to nic, ze świetną obsadą i doskonale zrealizowana – momenty, w których widzimy rozmowy na czacie czy fragmenty dialogów z aplikacji dla singli są świetnie zrobione (kojarzycie coś podobnego pewnie z Gwiazd naszych wina). Byłam zaskoczona tym, jak bardzo podobała mi się ta komedia.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Zdjęcia:Tomasz Madejski
Reżyseria:Mitja Okorn
Kompozytor:Łukasz Targosz
Scenariusz:Sam Akina Jules Jones Łukasz Światowiec Michał Chaciński
Aktorzy:Maciej Stuhr Agnieszka Więdłocha Piotr Głowacki Ewa Błaszczyk Michał Czernecki Weronika Książkiewicz Tomasz Karolak Joanna Jarmołowicz Danuta Stenka Paweł Domagała
Wydawcy:Kino Świat International (2016) Bauer Media Group
ISBN:978-83-7778-755-7
Autotagi:dokumenty elektroniczne DVD filmy filmy i seriale film i wideo nagrania wideo zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 3 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo