Alfie Bloom i złodziej talizmanu

Tytuł oryginalny:
Alfie Bloom and the talisman thief
Autor:
Gabrielle Kent
Lektor:
Marcin Popczyński
Tłumacz:
Janusz Maćczak ...
Wyd. w latach:
2016 - 2016
Wydane w seriach:
Audiobook
Alfie Bloom - Gabrielle Kent
Audiobook - Biblioteka Akustyczna
książka do słuchania
ISBN:
978-83-280-3344-3, 978-83-280-3985-8
978-83-8082-083-8, 978-83-808-2084-5
Autotagi:
audiobooki
CD
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
MP3
powieści
Więcej informacji...

Doskonała książka dla fanów J.K. Rowling i Roalda Dahla!Kiedy Alfie Bloom odziedziczył zamek i wielowiekową magię, jego nudne, smutne i samotne życie zmieniło się nie do poznania! Ale na jego drodze pojawiło się także wiele niebezpieczeństw o jakich nawet mu się nie śniło. Kamerdyner Wilberforce zostaje porwany w środku nocy a sam zamek wystawiony jest na ogromne zagrożenie. Uwięziony w zamku z przyjaciółką i dwoma kuzynami Alfie musi bronić swego dziedzictwa oraz zapobiec strasznemu losowi zagrażającemu całemu Hexbridge.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Gabrielle Kent
Lektor:Marcin Popczyński
Tłumaczenie:Janusz Maćczak Tomasz Kłoszewski
Wydawcy:Biblioteka Akustyczna (2016) we współpr. Grupa Wydawnicza Foksal (2016) NASBI (2016) Legimi (2016) Wilga (2016) IBUK Libra (2016) Grupa Wydawnicza Foksal. Wilga (2016) we współpr. z Foksal Grupa Wydawnicza (2016)
Serie wydawnicze:Audiobook Alfie Bloom - Gabrielle Kent Audiobook - Biblioteka Akustyczna książka do słuchania
ISBN:978-83-280-3344-3 978-83-280-3985-8 978-83-8082-083-8 978-83-808-2084-5
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika fantastyka książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 19 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo