Uciekinierka

Autor:
Elżbieta Borek ...
Wydawcy:
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2011)
Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski (2006-2011)
Wydane w seriach:
Nastoletnie Problemy
Czytak Larix
ISBN:
978-83-7437-403-3, 83-7437-403-3
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
druk
powieści
Więcej informacji...

Uciekinierka to przejmująca i mądra opowieść dla nastolatków o młodzieńczym buncie, poszukiwaniu tożsamości, potrzebie akceptacji i problemach rodzinnych. To książka o sprawach ważnych i trudnych.a Policja uspokaja nas, że to jeszcze nic nie znaczy, ale ja już tracę nadzieję. No bo dlaczego ona nie dzwoni? Dlaczego nie odbiera telefonów. Nigdy jeszcze tak nie było. Przecież zawsze mieliśmy do siebie zaufanie, nigdy nie robiliśmy jej wyrzutów o jakieś głupstwa. Co się stało takiego strasznego, że musiała uciec i uniemożliwia wszelki kontakt z sobą. Masza w tajemniczych okolicznościach znika z domu. Rodzice i przyjaciele podejmują poszukiwania. Czy uda im się ją odnaleźć i rozwikłać tajemnicę jej zniknięcia. Czy zdołają odbudować więzi rodzinne, wzajemne zaufanie i szacunek.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Poszukaj na
Recenzje
  • Uciekinierka to przejmująca i mądra opowieść dla nastolatków o młodzieńczym buncie, poszukiwaniu tożsamości, potrzebie akceptacji i problemach rodzinnych. To książka o sprawach ważnych i trudnych. • – Policja uspokaja nas, że to jeszcze nic nie znaczy, ale ja już tracę nadzieję. No bo dlaczego ona nie dzwoni? Dlaczego nie odbiera telefonów? Nigdy jeszcze tak nie było. Przecież zawsze mieliśmy do siebie zaufanie, nigdy nie robiliśmy jej wyrzutów o jakieś głupstwa. Co się stało takiego strasznego, że musiała uciec i uniemożliwia wszelki kontakt z sobą? • Masza w tajemniczych okolicznościach znika z domu. Rodzice i przyjaciele podejmują poszukiwania. Czy uda im się ją odnaleźć i rozwikłać tajemnicę jej zniknięcia? Czy zdołają odbudować więzi rodzinne, wzajemne zaufanie i szacunek?
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:20530
Autorzy:Elżbieta Borek Elzbieta Borek
Lektor:Patrycja Szczepanowska
Wydawcy:Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix (2011) Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski (2006-2011)
Serie wydawnicze:Nastoletnie Problemy Czytak Larix
ISBN:978-83-7437-403-3 83-7437-403-3
Autotagi:audiobooki beletrystyka czytak dokumenty elektroniczne druk DVD epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 12 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo