Arabska krucjata

Autor:
Tanya Valko ...
Wydawcy:
Legimi (2019)
Wydawnictwo Prószyński i Spółka (2011-2019)
NASBI (2016)
Wydawnictwo Prószyński Media (2013-2016)
Wydane w seriach:
Arabska saga
Arabska żona
Duże Litery
Duże Litery (Prószyński i S-ka)
Autotagi:
druk
książki
powieści
Więcej informacji...
4.2 (6 głosów)

Arabska krucjata” to kolejny tom „Arabskiej sagi” Tanyi Valko, pełen mrożących krew w żyłach sytuacji, miłosnych perypetii, skrajnych uczuć, bogactwa i ubóstwa. Bohaterowie po raz kolejny dowodzą, jak łatwo znaleźć się w złym miejscu o złej porze i jak ciężko później wybrnąć z kłopotów. Jak żyją niewinni mieszkańcy krajów arabskich, wyniszczani przez własnych braci? Co czują zwykli Damasceńczycy w czasach, którymi rządzą strach i paranoja? Czy marzą o ucieczce i życiu na obczyźnie? Czy są w stanie opuścić swój dom?

Jak Dorota, Marysia i Daria odnajdą się we współczesnym świecie, opanowanym przez islamski fundamentalizm? Czy Hamid Bin Laden, wojujący z dżihadystami, będzie odpowiednim partnerem dla Marysi? Czy ich losy znów się połączą? Czy miłość może być aż tak ślepa, by kobieta wpadła w ręce groźnego terrorysty, nie zdając sobie z tego sprawy? W co tym razem wplącze się Marysia? Czy Dorota jest bezpieczna i obojętna na to, co się dzieje wokół niej? Czy młoda Daria dołączy do klubu złamanych serc rodu Salimich?

Tanya Valko to pseudonim absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie długoletnią asystentką ambasadorów RP. Przez ponad dwadzieścia lat mieszkała w krajach arabskich, w tym w Arabii Saudyjskiej i Indonezji. 

Jest autorką bestsellerowej „Arabskiej sagi”, na którą złożyły się tomy: „Arabska żona”, „Arabska córka”, „Arabska krew” i „Arabska księżniczka”. Sukces sagi skłonił autorkę do rozpoczęcia następnego cyklu powieściowego pod zbiorczym tytułem „Azjatycka saga” („Okruchy raju”, „Miłość na Bali”). Nowa książka jest kontynuacją pierwszej serii.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert
dla wybranego dzieła.
Poszukaj na
Recenzje
  • Dalsze losy Doroty i jej córek. Daria-młodsza córka Doroty , zbuntowana nastolatka , zakochuje sie w terroryscie , oczywiście nie wie czym zajmuje sie wybranek. Czy jej zwiazek bedzie równie trudny jak matki i siostry/ Dowiemy sie czytajac ten tom i nastepne. Dlatego polecam bo na prawde warto.
  • To kolejna, piąta już część Arabskiej sagi. • Mogłoby się pomyśleć, że pewnie nic ciekawego, bo tyle tych części... co jeszcze może nas tu zaskoczyć? • A jest całkiem ciekawie :D Naprawdę polecam!
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Meggy
Opis
Inne tytuły:Arabska krucjata Tom 4 Arabska Saga t. 5 Arabska krucjata [5] Arabska krucjata / Tanya Valko
Autorzy:Tanya Valko Wydawnictwo Prószyński Media
Instytucja sprawcza:Wydawnictwo Prószyński Media
Wydawcy:Legimi (2019) Wydawnictwo Prószyński i Spółka (2011-2019) NASBI (2016) Wydawnictwo Prószyński Media (2013-2016)
Serie wydawnicze:Arabska saga Arabska żona Duże Litery Duże Litery (Prószyński i S-ka)
ISBN:978-83-7839-468-6 978-83-8069-328-9 978-83-8097-549-1 978-83-8097-562-0 83-8069-328-9
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 23 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo