Karuzela

Autor:
Agnieszka Lis
Wyd. w latach:
2011 - 2018
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.1 (9 głosów)

Że cię nie opuszczę aż do śmierci...

Renata żyje w nieustannym biegu. Trudno jej znaleźć choćby krótką chwilę tylko dla siebie. Cały dom jest na jej głowie, co przy trójce małych dzieci i ciągle nieobecnym mężu nie jest łatwe. Poza tym, od pewnego czasu kobieta boryka się z różnymi dolegliwościami. Najlżejszy dotyk sprawia, że na jej ciele pojawiają się sińce. Diagnoza lekarska jest jednoznaczna â Renata choruje na białaczkę. Ta wiadomość zupełnie odwraca do góry nogami życie jej i oraz całej rodziny.

Karuzela, to niezwykła opowieść o walce z okrutną chorobą. Pełna ciepła i subtelnego humoru. To nie tylko historia Renaty, ale także całej jej rodziny, która w obliczu tragedii jednoczy się na nowo. Są bowiem sytuacje, w których człowiek nie może być sam. Zwłaszcza, gdy każda chwila jest walką o powrót do normalności, o jeszcze jeden mały krok.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Cudowna książka polecam.
  • piękna, wzruszająca powieść
  • Bardzo piękna, ale też bardzo smutna książka ukazująca piekło choroby nowotworowej. Jest to powieść, która wzrusza, ale też złości: z jednej strony na bezradność wobec okrutnej choroby, z drugiej zaś, na bohaterkę Renatę, kobietę, która zaaferowana dbaniem o dzieci, męża, przyjaciół zapomniała o sobie, lekceważąc jej zdaniem "nic" nieznaczące dolegliwości. Wszystko miało samo przejść, byle tylko wypocząć właściwie. Niestety! Rzeczywistość okazała się okrutna. • Obok głównego, trochę dydaktycznego, tematu mamy też inne ważne wątki, jak zdradę, zazdrość siostrzaną, zaściankowość i egoizm matki itp. • Książka warta przeczytania, choć tragiczna i zapierająca dech w piersiach, niekiedy też wyciskająca łzy, ale jest bardzo prawdziwa.
  • Bardzo poruszająca książka...
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Agnieszka Lis
Wydawcy:Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2016-2018) IBUK Libra (2017) Legimi (2017) Replika (2011) Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:978-83-7976-054-1 978-83-7976-367-2 978-83-7976-595-9 978-83-7976-596-6 83-7976-595-9 978-83-7676-595-9
Autotagi:beletrystyka dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna powieści proza rodzina zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 16 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo