Promień rażenia

Tytuł oryginalny:
Hurting distance
Autor:
Sophie Hannah
Tłumacz:
Marta Kisiel-Małecka
Wydawcy:
IBUK Libra (2017)
Legimi (2017)
Wydawnictwo Literackie Oficyna Literacka Noir sur Blanc (2008-2017)
ISBN:
978-83-08-05934-0, 978-83-08-06293-7
83-08-06293-7
Autotagi:
druk
powieści
3.5 (2 głosy)

Trzy lata temu Naomi Jenkins spotkało coś strasznego – tak strasznego, że nie powiedziała o tym nikomu. Teraz Naomi skrywa kolejny sekret: Roberta Hawortha. Jest kochankiem Naomi. Ma również żonę, z którą podobno mu się nie układa. Gdy Robert niespodziewanie znika, Naomi jest pewna, że coś musiało mu się stać. Policja jednak nie zamierza wszczynać śledztwa, poza tym żona Hawortha twierdzi, że ten wcale nie zaginął. Zdesperowana Naomi zmienia taktykę. Skoro policjanci nie chcą uwierzyć, że Robert jest w niebezpieczeństwie, przekona ich, że on sam stanowi zagrożenie dla innych. Wtedy będą zmuszeni go odszukać – i to natychmiast. „Promień rażenia niepokoi i trzyma w napięciu… Intensywne tempo fabuły z galerią znakomicie nakreślonych postaci; nie ma tu miejsca na nudę. Fachowa robota” – „Observer” „Buźka Sophie Hannah wstrząsnęła brytyjskim rynkiem thrillerów. W kolejnej, cudownie przyprawiającej o gęsią skórkę powieści autorka raz jeszcze daje dowód swojego kunsztu. Fabuły, które tworzy, są genialne” – „Guardian” „Promień rażenia utwierdza Hannach na pozycji fascynująco nowatorskiej gwiazdy thrillerów” – „The Sunday Times” Fragment Fragment
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Pomysł nawet ciekawy, początek udany, jednak z każdym kolejnym rodziałem książka robiła się coraz bardziej rozczarowująca, niesmaczna, niep­rawd­opod­obna­ i trudna do strawienia.
  • Kryminał ma swój schemat, i tak jest tym razem, zabójstwo, intryga, na końcu wyjaśnienie zagadki. • Ale w twórczości tej autorki nazywanej mistrzynią kryminału psychologicznego właśnie ta psychologia mnie zachwyciła. Ogromnie wciąga śledzenie toku myślenia bohaterki. • Myślę, że Sophie Hannah jest mistrzynią słowa.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo