Ważka

Autor:
Małgorzata Rogala
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2017)
Legimi (2017)
Replika (2012)
Wydawnictwo Poznańskie
ISBN:
978-83-7976-624-6, 978-83-7976-625-3
83-7976-624-6
Autotagi:
druk
epika
3.8 (13 głosów)

Starsza aspirant Agata Górska rozpoczyna prywatne śledztwo w tajemnicy przed przełożonymi, gdy okazuje się, że śmierć jej koleżanki, Leny, nie była przypadkowa. Jedynym tropem jest tajemnicza broszka w kształcie ważki, o której Lena wspomniała podczas ich ostatniego spotkania.

Tymczasem partner Agaty, Sławek Tomczyk, prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa wyrachowanego dziennikarza â jego zwłoki odnaleziono w redakcji gazety internetowej. Zamordowany nie wahał się sięgać po niemoralne środki w pogoni za sensacją i wywlekał na wierzch brudy mieszkańców Warszawy, więc krąg podejrzanych nieustannie się rozszerza.

Czy sprawa zabójstwa Woźnickiego oraz śmierci Leny są ze sobą powiązane? Jaki sekret skrywa broszka w kształcie ważki?

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Książka Rogali jest ciekawą powieścią o tym, że stosując odpowiednie techniki, można zmanipulować niemal każdego człowieka. Wystarczy chwila, by nasza czujność została uśpiona i powierzymy nasze życie nieodpowiedniej osobie. Każdy człowiek ma swoje słabe punkty: zależność emocjonalna, problemy finansowe lub trudna sytuacja bytowa.
  • Małgorzata Rogala - WAŻKA • To pierwsze spotkanie moje z książką tej pisarki i w swej niewiedzy nt. twórczości Pani Rogali trafiłam na trzecią odsłonę jej kryminalnego cyklu "Agata Górska i Sławek Tomczyk" , serii o warszawskich policjantach. • W zasadzie nie lubię kryminałów, ale coraz częściej "natykam się" na tego typu literaturę w całej fabule lub wątkach powieści. • Podobała mi się ta książka i dlatego na pewno sięgnę do dwóch pozostałych części / cz. I Zapłata; cz. II Dobra matka/ • Od samego początku wciągnęła mnie misterna konstrukcja fabularna , barwność postaci bohaterów i styl. Polecam • Poniżej okładki wszystkich części.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo