Eccedentesiast

Autor:
Łukasz Skotniczny
Lektor:
Krzysztof Polkowski
Wydawcy:
SAGA Egmont (2023)
ebookpoint BIBLIO (2023)
Legimi (2017-2023)
Novae Res - Wydawnictwo Innowacyjne W. Gustowski K. Szymoński (2017)
ISBN:
9788728510414, 978-83-8083-418-7
978-83-8083-433-0
Autotagi:
audiobooki
dokumenty elektroniczne
e-booki

Eccedentesiast to osoba ukrywająca ból za uśmiechem.

Dwóch chłopców, mających za sobą bolesną przeszłość, targanych rozmaitymi problemami czasu dojrzewania, otrzymuje niezwykły dar. To, w jaki sposób go wykorzystają, zależy tylko od nich.

„Na niebie ukazał się dziwny, niepokojący obłok. Kształtem przypominał wielką smugę dymu, lecz zaczął przybierać złoty kolor. W jego wnętrzu błyskały pioruny, rozświetlając wszystko wokół.

– Peter... Co to jest?

Wpatrywali się na najdziwniejszą rzecz, jaką widzieli w życiu, zastanawiając się, czy to zwiastun końca świata? Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszeli, nie obserwowali niczego podobnego, to ich przerażało.

Po chwili obłok rozbłysnął na żółto i zniknął. Pozostała po nim jedynie mała, mocno świecąca złota kropka przybierająca na rozmiarze z każdą sekundą.

– To coś spada w naszym kierunku! – zauważył Matt."

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje

Brak recenzji - napisz pierwszą.

Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo