Deniwelacja

Autor:
Remigiusz Mróz
Wydawcy:
Wydawnictwo Filia (2016-2018)
Legimi (2017)
Wydane w seriach:
Seria z komisarzem Forstem
Mroczna Strona
Trylogia z komisarzem Forstem
Mroczna Strona - Wydawnictwo Filia
ISBN:
978-83-8075-251-1, 978-83-8075-286-3
978-83-8075-374-7, 978-83-80075-251-1
Autotagi:
dokumenty elektroniczne
druk
e-booki
książki
powieści
proza
4.0 (26 głosów)

Miłośnicy książek o komisarzu Wiktorze Forście - nie musie długo czekać na kolejne dzieło płodnego umysłu Remigiusza Mroza. W księgarniach ukazała się kolejna powieść o twardzielu z zasadami, który służy w polskiej policji. Tym razem jednak Forst wpada w sam środek tarapatów. Wiosenne ciepło odsłania na zboczu Giewontu ciała kilku kobiet - jak się okazuje, nie miały ze sobą nic wspólnego, a zwłoki żadnej z nich nie noszą śladów morderstwa. Ta sytuacja sugeruje działanie seryjnego mordercy, a ku zdziwieniu miejscowej policji - wszystkie tropy śledztwa zaczynają wskazywać na Wiktora Forsta. Sam jednak bohater nie był widziany od blisko roku. Czy ma coś wspólnego ze śmiercią kobiet w górach, a może sam padł ofiara manipulacji?
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • Aby nie psuć innym przyjemności odkrywania (ja miałam ogromną) napiszę po prostu - świetna książka! Trzyma w napięciu do ostatniej strony... a nawet dłużej. Wygląda na to, że szybko nie rozstaniemy się z komisarzem Forstem i historia rozciągnie się na kolejne części. Czekam z niec­ierp­liwo­ścią­ i mam nadzieję, że płodny umysł Remigiusza Mroza nie będzie mnie długo trzymał w napięciu. Z czystym sumieniem polecam!
    +2 trafna
  • Jak to u Mroza dobrze się czyta ale jak wszystkie jego książki za bardzo do siebie podobne.
  • Czwarta cześć przygód Forsta wydaje się napisana trochę na siłę i z falą popularności trzech pierwszych części. Mimo to czyta się ciekawie
  • Ktoś popełnia morderstwa w podobny sposób jak Bestia z Giewontu. Jednak Wiktor Frost tym razem pakuje się w kłopoty głębiej niż zwykle, co kończy się dla niego bardzo źle.
1 2
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo