Cierpkie winogrona

Autor:
Bożena Gałczyńska-Szurek ...
Lektor:
Joanna Wykonanie Domańska
Wyd. w latach:
2017 - 2018
Wydane w seriach:
Audiobook
Audiobook - Heraclon International
Autotagi:
audiobooki
beletrystyka
CD
MP3
powieści
proza
Więcej informacji...
4.7 (3 głosy)

Po odczytaniu testamentu męża obrazek idyllicznego związku Pauliny rozpada się na drobne kawałki. Kobieta postanawia wyruszyć do Grecji, by znaleźć spadkobiercę należnego jej majątku i zdemaskować oszustwa męża. Czy uda się jej odkryć tajemnice podwójnego życia Janka? Kim są ludzie ze starych fotografii? A może nic nie jest takie, jak się nam wydaje?

Autorka przeplata malownicze opisy greckich krajobrazów i zwyczajów z barwną historią miłosną. Nieszczęśliwy romans z przystojnym Grekiem utwierdzi Paulinę w przekonaniu, że winogrona nie zawsze mają słodki smak.

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • Cierpkie winogrona wspaniale się czyta. Książka ukazuje klimaty Grecji w niezwykle plastyczny sposób. Dosłownie pachnie Grecją. Jest to powieść sensacyjna, o bardzo interesującym wątku tajemnicy rodzinnej, a równocześnie piękny romans. Autorka ukazuje jak skomplikowane i niep­rzew­idyw­alne­ są relacje rodzinne. Po śmierci ukochanego męża bogata dotąd kobieta zostaje, wraz ze swoją córeczką, osobistym zapisem zmarłego pozbawiona środków do życia. By wyjaśnić zagadkę testamentu Janka Paulina wyrusza śladami jego interesów biznesowych na grecką wyspę Korfu. Akcja książki jest naprawdę niep­rzew­idyw­alna­, a bohaterkę spotykają liczne perypetie. Na drodze jej i jej towarzyszki podróży, uroczej koleżanki z lat szkolnych, Niny, stanie dwóch bardzo przystojnych i tajemniczych Greków. Bohaterka jest zdeterminowana by odkryć tajemnice męża. Jednak gdy poznaje Stawrosa wszystko się bardzo komplikuje emocjonalnie i nie tylko. Wiele kwestii okaże się innych niż to na pozór wygląda. Paulinę spotykają wielkie wzloty ale i rozczarowania. Trudno oderwać się od tej książki. Finał kompletnie zaskakuje.
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:Cierpkie winogrona [audio]
Autorzy:Bożena Gałczyńska-Szurek Joanna Wykonanie Domańska
Lektor:Joanna Wykonanie Domańska
Wydawcy:Heraclon International (2018) Legimi (2017-2018) Wydawnictwo Szara Godzina (2017) Heraclon - Storybox.pl Heraclon International. Story Box.pl Wydawnictwo Storybox.pl - Heraclon International
Serie wydawnicze:Audiobook Audiobook - Heraclon International
ISBN:978-83-65684-19-6 978-83-65684-39-4 978-83-65983-40-4 978-83-65983-41-1 978-83-65863-40-4 978-83-65984-40-4
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 25 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo