Gwiazdka z nieba

Autor:
Katarzyna Michalak
Wydawcy:
Znak Litera Nova - Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2017-2018)
Społeczny Instytut Wydawniczy Znak (2017)
Wydane w seriach:
Seria mazurska
Trylogia mazurska
Saga mazurska
Znak Litera Nova
ISBN:
978-83-240-4664-5, 978-83-2404-679-9
978-83-951992-0-2, 920-83-240-4679-9
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
4.0 (25 głosów)

W śnieżną wigilijną noc na tatrzańskiej przełęczy dochodzi do tragedii.Sześć lat później w mazurskiej chacie nad jeziorem wydarza się cud. Niektórzy ludzie, choćby mieli wszystko, nie będą szczęśliwi. Inni nie mają nic, a potrafią cieszyć się życiem. Nataniel chciał należeć do tych drugich.W przeszłości uległ poważnemu wypadkowi,potem umarła jego ukochana mama, a teraz stracił jeszcze dach nad głową.Nie miał nic, ale zyskał wolność i mógł ruszyć w nieznane. Senna - zagubiona wśród lasów wioska na Mazurach - miała być tylko krótkim przystankiem w jego podróży. Zatrzymał się w małej, opuszczonej chacie nad brzegiem jeziora. Miejscowa legenda głosiła, że ktokolwiek w niej zamieszka, straci to, co kocha. Ale co może grozić komuś, kto stracił już wszystko?Czy los nie mógłby w końcu nagrodzić dobrego serca i szlachetnej duszy? "Gwiazdka z nieba" to pierwsza część nowej serii Katarzyny Michalak. Tom II, "Promyk słońca", ukaże się wiosną 2018 roku.
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Brak zasobów elektronicznych
dla wybranego dzieła.
Dodaj link
Kup
Brak ofert.
Recenzje
  • Książka jest niesamowita. Wciąga od pierwszych zdań i trudno się od niej oderwać, ale też bardzo przyjemnie się ją czyta i bardzo szybko ją połknęłam. • Opowiada historię Nataniela, młodego chłopaka, który traci wszystko. Cztery miesiące temu zmarła mu mama, jedyna rodzina jaką posiadał. Traci mieszkanie. Pakuje do auta to co mu zostało i jedzie przed siebie. Trafia do Sennej - wsi na mazurach. Tu spotyka przyjaciół i tu też jeszcze bardziej komplikuje się jego życie. • Dobrze, że jest kolejny tom, bo już się nie mogę doczekać, żeby poznać dalsze losy Nataniela. • Polecam miłą lekturę na zimowe wieczory.
  • Książka dość ciekawa, polecam na zimne zimowe dni....
  • POLECAM!!!
  • Polecam tę świąteczną atmosferę powieści, z tym większą przyjemnością, że książka Pani Kasi znalazła się wśród mianowanych do "Bestsellerów Empiku 2017 r"
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo