Zakochaj się Julio

Autor:
Natalia Sońska
Wydawcy:
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2017)
Legimi (2017)
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix
Wydawnictwo Poznańskie
Wydane w seriach:
"Z Książką Jej do Twarzy"
Czytak Larix
Czytak Larix 21781-21794
ISBN:
9788379767748, 978-83-7976-773-1
978-83-8116-097-1
Autotagi:
druk
książki
powieści
proza
Więcej informacji...
4.2 (5 głosów)

Autorka pełnych emocji książek - "Garść pierników, szczypta miłości" oraz "Obudź się, Kopciuszku" przedstawia nowy, zimowy bestseller! Piękna sceneria polskich gór i wzruszająca opowieść o miłości jak z bajki - takie historie pisze tylko Natalia Sońska!

 

Julia jest nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Młoda i ambitna, cieszy się wśród uczniów szacunkiem oraz sympatią. Dziewczyna ma złote serce, a dla swoich wychowanków jest w stanie zrobić wszystko, nawet narazić własną reputację!

 

Jakub realizuje się życiowo i zawodowo – jego firma deweloperska prężnie się rozwija, a narzeczona – Dagmara – wydaje się wymarzoną partnerką. Mimo to Jakub odczuwa pewien niedosyt i pustkę. Przypadkowe spotkanie z Julią na jednym z górskich szlaków wywoła lawinę zdarzeń. Czyżby Jakub odnalazł prawdziwą księżniczkę? Czy drogi tych dwojga zejdą się na zawsze?

 

Morał z tej opowieści może płynąć tylko jeden – szlachetne i dobre serce zawsze zwycięży fałsz i dwulicowość innych…

Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Trwa szukanie ofert...
Recenzje
  • I znów zimowe piękno Zakopanego, podobnie jak w "Obudź się, Kopciuszku", prawie bajkowa fabuła, ale z życiową mądrością i trudnymi uczuciami. • Co wyniknie z "wpadania" Julii, na stoku i w hotelu, na przystojnego mężczyznę o pięknych oczach? • Bardzo fajna, lekka powieść, optymistyczna, a nuta intrygi na chwilę komplikująca sielankę, wprowadza lekkie zamieszanie i dodaje "smaczku". Czyta się błyskawicznie.
  • Miłość jak z bajki? Tak to naprawdę się zdarza ! Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z Natalią Sońską. Jeśli czytaliście ,,Obudź się Kopciuszku" to już bardzo dobrze znacie tą zimową magię a jeżeli nie to nadróbcie zaległości jak najprędzej. • Najnowsza propozycja autorki to ,,Zakochaj się Julio". • Julia jest młodą nauczycielką matematyki. Podczas ferii zimowych wybiera się z uczniami na wycieczkę do Zakopanego. • I jak się domyślacie tam poznaje Jego a dokładnie wpada na niego i to nie raz... • Jakub bo o nim mowa jest przystojnym deweloperem , jest tylko taki mały problem który ma na imię Dagmara. • Co z tego wyniknie ? Czy los będzie sprzyjać Juli i Kubie a może wręcz odwrotnie? Jak bardzo może namieszać zazdrosny o Julię kolega z pracy? • Przekonajcie się sami .Polecam :)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Inne tytuły:21784
Autor:Natalia Sońska
Lektor:Anna Kwaśniewska
Wydawcy:Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2017) Legimi (2017) Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix Wydawnictwo Poznańskie
Serie wydawnicze:"Z Książką Jej do Twarzy" Czytak Larix Czytak Larix 21781-21794
ISBN:9788379767748 978-83-7976-773-1 978-83-8116-097-1
Autotagi:audiobooki beletrystyka czytak dokumenty elektroniczne druk DVD e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 nagrania powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 11 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo