Zakochaj się Julio

Autor:
Natalia Sońska
Wydawcy:
Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym LARIX (2007-2018)
Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2017)
Wydawnictwo Poznańskie (2017)
Legimi (2017)
Wydane w seriach:
Czytak Larix
ISBN:
978-83-7976-773-1, 978-83-7976-774-8
978-83-8116-097-1, 979-83-7976-773-1
Autotagi:
audiobooki
druk
powieści
proza
Więcej informacji...
4.1 (7 głosów)

Natalia Sońska zabierze nas do otulonych zimową scenerią Krakowa i Zakopanego. Piękna, wzruszająca opowieść o miłości, dla której inspiracją była klasyczna bajka o księżniczce na ziarnku grochu... Bo prawdziwą księżniczką jest bohaterka, której szlachetne i dobre serce zwycięży nad dwulicowością i fałszem innych. Julia jest nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Jest młodą, ambitną kobietą, która ze wszystkich sił pragnie zarazić uczniów sympatią do matematyki, niestety - bezskutecznie. Mimo oporów młodzieży dotyczących samego przedmiotu, Julia ma z nimi wspaniały kontakt, potrafi trafić do nich życiowymi radami, a oni dzięki temu traktują ją jak starszą koleżankę, szanując jednocześnie jako nauczycielkę. Dziewczyna ma bowiem złote serce - jest w stanie zrobić dla swoich wychowanków wszystko, nawet narazić własną reputację! Jakub jest deweloperem. Jego firma prężnie się rozwija, on realizuje się życiowo, ma narzeczoną, Dagmarę, która wydaje się być idealną partnerką dla niego - wysoko postawioną, z pozoru wychowaną młodą damą, której na pierwszy rzut oka nie brak dobrych manier. Jakub jednak czuje pewien niedosyt. Coś w jego życiu nie jest takie, jak być powinno, czuje pustkę i wciąż szuka życiowego spełnienia. Ma wrażenie, że wszystko w jego życiu to przyzwyczajenie. Czy przypadkowe spotkanie tych dwojga na jednym z górskich szlaków sprawi, że ich życiowe drogi zejdą się na zawsze? Czy można odnaleźć w realnym życiu prawdziwą księżniczkę? Morał z tej bajki może być tylko jeden - jeśli człowiek szuka szczęścia, zawsze je odnajdzie... [lubimyczytac.pl]
Więcej...
Wypożycz w bibliotece
Dostęp online
Dodaj link
Kup
Oferty i okazje wkrótce.
Recenzje
  • I znów zimowe piękno Zakopanego, podobnie jak w "Obudź się, Kopciuszku", prawie bajkowa fabuła, ale z życiową mądrością i trudnymi uczuciami. • Co wyniknie z "wpadania" Julii, na stoku i w hotelu, na przystojnego mężczyznę o pięknych oczach? • Bardzo fajna, lekka powieść, optymistyczna, a nuta intrygi na chwilę komplikująca sielankę, wprowadza lekkie zamieszanie i dodaje "smaczku". Czyta się błyskawicznie.
  • Miłość jak z bajki? Tak to naprawdę się zdarza ! Zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z Natalią Sońską. Jeśli czytaliście ,,Obudź się Kopciuszku" to już bardzo dobrze znacie tą zimową magię a jeżeli nie to nadróbcie zaległości jak najprędzej. • Najnowsza propozycja autorki to ,,Zakochaj się Julio". • Julia jest młodą nauczycielką matematyki. Podczas ferii zimowych wybiera się z uczniami na wycieczkę do Zakopanego. • I jak się domyślacie tam poznaje Jego a dokładnie wpada na niego i to nie raz... • Jakub bo o nim mowa jest przystojnym deweloperem , jest tylko taki mały problem który ma na imię Dagmara. • Co z tego wyniknie ? Czy los będzie sprzyjać Juli i Kubie a może wręcz odwrotnie? Jak bardzo może namieszać zazdrosny o Julię kolega z pracy? • Przekonajcie się sami .Polecam :)
Dyskusje

Brak wątków

Przejdź do forum
Nikt jeszcze nie obserwuje nowych recenzji tego dzieła.
Opis
Autor:Natalia Sońska
Lektorzy:Anna Kwaśniewska Anna Kwaśniewska-Komorowska
Wydawcy:Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym LARIX (2007-2018) Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego (2017) Wydawnictwo Poznańskie (2017) Legimi (2017)
Serie wydawnicze:Czytak Larix
ISBN:978-83-7976-773-1 978-83-7976-774-8 978-83-8116-097-1 979-83-7976-773-1
Autotagi:audiobooki beletrystyka CD czytak dokumenty elektroniczne druk e-booki epika książki literatura literatura piękna MP3 muzyka nagrania nagrania muzyczne nuty powieści proza zasoby elektroniczne
Powyżej zostały przedstawione dane zebrane automatycznie z treści 16 rekordów bibliograficznych, pochodzących
z bibliotek lub od wydawców. Nie należy ich traktować jako opisu jednego konkretnego wydania lub przedmiotu.
Okładki
Kliknij na okładkę żeby zobaczyć powiększenie lub dodać ją na regał.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość
foo